Ana sayfa / Banka / 2019 Tatil Kredisi Veren Bankalar

2019 Tatil Kredisi Veren Bankalar

Daha çok yaz aylarında tercih edilen tatil kredileri için bankaların sunduğu imkanlar devam etmektedir. Bu kapsamda 2019 tatil kredisi veren bankalar konusunda sizlerde detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca her banka kendi arasında ciddi bir rekabet içinde olduğundan dolayı bu tür fırsatların değerlendirilmesi gerekiyor. Bu kredilerde tüm masraflar ve sigortaların da krediye dahil edildiğini unutmayın.

Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Genelde tüm bankalar bu konuda hizmet sunmaktadır. Yaz aylarına girmeden paket halinde sunulan bu kredilere hem SMS hem de internet bankacılığıyla başvuru yapılabilmektedir. Elbette her tüketici 2019 tatil kredisi veren bankalar konusunda faiz oranlarını da merak ediyor. Konuyla ilgili tüm detaylar yazımızın devamında paylaşılmıştır.

Yapı Kredi Tatil Kredisi

36 ay vadeye kadar Yapı Kredi’den tatil kredisi alabilirsiniz. Başvuru yapmak için gelir belgesi ve nüfus cüzdanı yeterlidir. Ancak çalışanlar için maaş bordrosu, emekliler için maaş cüzdanı, serbest çalışanlar için ise vergi levhasının fotokopisi bankaya sunulmalıdır. Ancak bu belgelerle beraber bankalardan hizmet alabilirsiniz.

İNG Bank Tatil Kredisi

Yapı Kredi’de olduğu gibi hazırlanacak belgelerle İNG’den tatil kredisi alabilirsiniz. Her banka bu konuda farklı faiz oranları uygulamaktadır. Yine de en düşük faiz veren bankaları tercih etmek önemlidir. Bununla beraber en uygun ihtiyaç kredisi konusunda da araştırma yaptıktan sonra tatil kredilerine başvurabilirsiniz.

Vakıfbank Tatil Kredisi

Tatil kredisi konusunda Vakıfbank da uygun faiz oranlarıyla hizmet vermektedir. Aynı başvuru belgelerinin geçerli olduğu bu bankada ek olarak tatil programıyla ilgili rezervasyon bilgileri de talep ediliyor. Kısa sürede başvuru yaparak hizmet alacağınız bu bankaya alternatif olarak;

  • İş Bankası
  • Denizbank
  • Finansbank
  • Akbank gibi bankalara da başvuru yapabilirsiniz.

O halde 2019 tatil kredisi veren bankalar bu şekilde olmakla beraber kredi notunun öneminden de bahsediyor olmamız gerekiyor. Hangi banka ve hangi kredi türü olursa olsun her başvuruda mutlaka kredi notuna göre hizmet sunulduğunu unutmayınız. Bu kapsamda kredi notunuz düşük ise kısa sürede yükseltmeye başlamalı ve bankalardan hizmet almayı sürdürmelisiniz. Bunun dışında finansal geçmişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamamış olmanız da tatil kredileri için önemlidir.

- Bir önceki yazımız olan Anında Kredi Onayı Veren Bankalar Hangileri? başlıklı makalemizde Anında Kredi Onayı Veren Bankalar ve Anında Kredi Onayı Veren Bankalar Hangileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir