Ana sayfa / Banka / Yapı Kredi Bankası / 2019 Yapı Kredi Bankası Faiz Oranları

2019 Yapı Kredi Bankası Faiz Oranları

Uygun koşullarda taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, konut kredisi veren 2019 Yapı Kredi Bankası faiz oranları avantajları, internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, şubelerden ya da SMS ile cep telefonundan yapılan başvurularla elde edilebilir. Yapı Kredi müşterisi olanlar internet ya da mobil şubeden anında krediye başvurabilmektedir. Özellikle ihtiyaç kredileri, şubeye gitmeden, hafta sonu dahil her gün anında kullanılabilir. Başvuru için nüfus cüzdanı fotokopisi ile gelir belgesi gereklidir. Bunun yanı sıra son üç ay içinde alınmış ikametgah belgesi ya da son üç aylık elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturası ibraz edilmelidir.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Taşıt kredisinden 2019 Yapı Kredi Bankası faiz oranları avantajı ile yararlanılması söz konusudur. Banka, sıfır kilometre ve 10 yaşa kadar olan inci el araçlarda 48 aya varan vadelerle taşıt kredisi vermektedir. 24, 36 ve 48 aya varan vadelerle sunulan Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi faiz oranları ise aylık 2,20’dir. Bu oran, sıfır ve ikinci el araçlar için geçerlidir.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası, 120 aya varan vadelerle konut kredisi vermektedir. Konut kredisi için internet bankacılığından ya da mobil şubeden hemen başvuru yapılabilmektedir. En yakın Yapı Kredi şubesi ziyaret edilerek konut kredisi kullanılabilmektedir. Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ise aylık 1,79 olarak belirlenmiştir. Konut kredilerinde kredi tutarı, satın alınacak evin ekspertiz değerinin maksimum yüzde 80’idir. Yüzde 80’in üzerinde kredi kullanımı için ilave konut teminatı sunulmalıdır. Konut kredilerinde arzu edildiği taktirde ara ödeme yapıp kalan taksitlerin tutarı azaltılabilmektedir. Ayrıca kredinin kalan ödemeleri belirlenen zamandan önce de yapılabilir. Konut kredisinden yararlanmak için satın alınacak konutun tapusunun fotokopisinin ibraz edilmesi şarttır.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası, tüm ihtiyaçların kolaylıkla yapılabilmesi için ihtiyaç kredisi vermektedir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisine farklı kanallardan başvurulabilir. SMS ile başvuru yapmak için “Kredi Türü” ve boşluk, TC Kimlik Numarası ve boşluk, aylık gelir yazılmalı, 4411’e SMS gönderilmesi yeterlidir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, aylık yüzde 2,29’dur ve 36 aya varan vadelerle kullanılabilir. 2019 Yapı Kredi Bankası faiz oranları avantajından yararlanmak için 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile de başvuru yapılabilir.

- Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde Yapı Kredi konut kredisi faiz oranları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir