Ana sayfa / Kredi Kartı / Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Günümüz tüketicileri kredi kartın aidat ödememek için aidatsız kredi kartı veren bankalar hangileri? sorusunun yanıtını aramaktadır. Aslında bu bankalar birden fazladır ve farklı özelliklerle çalışmalarına devam etmektedir. BDDK’nın çıkardığı bir yasaya göre bankaların aidatsız kredi kartı sunmaları gerekirken bazı bankalarda yıllık olarak alınan aidatların olduğu bilinmektedir. Bu nedenle aidatsız kredi kartlarına olan merak her geçen gün artmaktadır.

Hangi Bankalar Aidatsız Kredi Kartı Veriyor?

Bankalar arasında yapacağınız araştırmalarda aidatsız kartların hangileri olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Bu süreçte sizlerle paylaşacağımız bankaların bu şekilde hizmet verdiğini unutmayın. Öncelikle Garanti Bankası, aidatsız kart hizmeti sunmaktadır. Bonus Flexi adı verilen kartta yapılan harcamalar bir sonraki aya ertelenebilmektedir. Ek olarak harcamalarınıza bağlı bir şekilde yıllık 50 TL’ye kadar ekstra bonus alınabilmektedir.

Tüketicilerin aidatsız kredi kartı veren bankalar hangileri? sorusuyla ilgili karşılaştığı bir diğer yanıt, Akbank’tır. Axess Free kartında herhangi bir aidat yoktur. Kartın özelliklerine baktığımız zaman alışverişlerde chip para kazandırdığını söyleyebiliriz. Buna ek olarak taksitli alışverişler de yapılabilmektedir. Üstelik peşin alışverişlerden sonra taksit erteleme seçeneği de bulunmaktadır. Axess Free kartta ayrıca SMS para, taksitli avans ve hızlı para seçenekleri de yer almaktadır. Bu sayede yaptığınız tüm harcamaları anında takip etme şansına sahipsiniz.

Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında İş Bankası da bulunuyor. Maximum kart adı verilen uygulamada MaxiPuan kazanma şansınız her zaman bulunmaktadır. Ek olarak ödemelerinizi erteleyebilir ve taksitlendirebilirsiniz. Kartın bir diğer özelliği ise ATM üzerinden var olan diğer vadesiz hesaplarınıza ulaşabilmenizdir. Bu sayede bireysel bankacılık işlemlerini ATM’den de gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com kredi kartı kullanarak da aidat ödemenize gerek kalmamaktadır. Finansbank’ın sunduğu avantajlardan biri olan enpara uygulaması aidatsız kredi kartı veren bankalar? arasında yerini almaktadır. Elbette karta başvururken bu süreçlerin tamamını takip etmeli ve daha sonra hizmet almaya başlamalısınız. Bu bankalar dışında Yapı Kredi World Eko Kart ve TEB Sade Kart çıkararak aidat ödeme durumuna son verebilirsiniz. Zaten bankalar arasındaki rekabetten ötürü aidatsız kartların her zaman rağbet gördüğünü söylemek doğru olacaktır.

- Bir önceki yazımız olan Öğrenciye Kredi Kartı Veren 3 Banka 2019 başlıklı makalemizde bonus genç, öğrenci için kredi kartı ve öğrenciye kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir