Ana sayfa / Banka / Akbank / Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu 2019

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu 2019

Her tüketici için aniden ortaya çıkan sağlık, eğitim, tadilat veya diğer masraflar bir anda tüm planlarımızı değiştirebilir. Hele bir de bu masrafları karşılayacak maddi olanağımız tam o an yoksa işte o zaman işler biraz karışabilir ancak endişe etmemize gerek yok. Çünkü bankalar finansman sağlayan kuruluşlar olarak, tüketicilere acil ihtiyaçlarında kredilendirme yapmaktadır ve bu krediyi vade süresinde geri ödeme imkanı tanımaktadır. Bununla beraber geri ödemeli kredilerin tüketiciler tarafından memnuniyetle karşılandığı bilinmektedir. Son zamanlarda sıkça karşınıza çıkan Akbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu 2019 yılı için genel bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Akbank Ertelemeli Kredi

Özel bankalar arasında güçlü bir pozisyona sahip olan Akbank, tüketicinin acil ihtiyaçları sonrasında hemen borç yükü altında kalmaması için çok özel bir kredi planı teklif ediyor. Bu kapsamda banka sunduğu yeni kredi kampanyasında 3 ay ertelemeli geri ödeme imkanı tanıyor ve böylelikle de tüketiciler rahat bir nefes alabiliyor. 2019 yılındaki faiz oranları biraz yüksek olsa da her tüketicinin ertelemeli kredilere ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Ayrıca bankanın vadeli mevduat faiz oranları da tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Kampanya Hakkında Detaylar

Günümüzde Akbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu 2019 yılı için çok sayıda araştırılma yapılmaktadır. Kampanya dahilinde alınacak olan kredi maksimum 48 aya kadar taksitlendirilmektedir. Ayrıca 3 ay erteleme özelliği kullanıldığında vade süresinden bu 3 aylık geri ödemesiz süre düşülmektedir. Banka kampanya kapsamında uyguladığı faiz oranlarını %1.23’ten başlatmaktadır. %1.23 en düşük faiz oranı baremi olup 50 bin TL ve üzerindeki kredi kullanımlarında geçerlidir. Örnek olarak 10 bin TL tutarındaki bir kredi için %1.39 faiz oranı uygulanmaktadır.

Sın olarak Bir tüketici 50 bin TL tutarında bireysel ihtiyaç kredisini %1.29 faiz oranı ile 48 ay vadeli olarak kullandığında aylık olarak geri ödemesi gereken taksit tutarı 1.461 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir. Ancak bu rakamlar 2019 yılı için değişmektedir.

Başvuru Yöntemleri

Akbank müşterileri hemen Akbank Direkt aracılığı ile Akbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu 2019 kampanyasına başvurabilirler. Banka müşterisi olmayanlar bankanın resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabilir. Ya da doğrudan şubelerden gelir belgesi, ikametgah belgesi ve T.C. kimlik belgesi ibraz ederek başvurularını tamamlayabilirler.

- Bir önceki yazımız olan 2019 Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları başlıklı makalemizde 2019 Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları ve 2019 Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir