Ana sayfa / Banka / Akbank / Akbank Müşterilerine İmzasız, Belgesiz Kredi Müjdesi!

Akbank Müşterilerine İmzasız, Belgesiz Kredi Müjdesi!

Akbank belgesiz kredi müjdesi Akbank Direkt üzerinden sunulmaktadır. Her banka kendi müşterilerine kendi kredi olanaklarından özel kampanyalar düzenler. Bu kampanyalara katılmak için Akbank Direkt kredide de olduğu gibi o bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Akbank direkt kredi bünyesinde oldukça uygun faiz oranları ve vade sayıları bulunmaktadır. Ayrıca bu kredinin kullanılması durumunda belge ve imza da gerekmemektedir. Akbank müşterileri Akbank Direkt üzerinden yaptıkları başvuru sayesinde imzasız ve belgesiz krediye sahip olabilir. Kredi onayı verildikten hemen sonra, kredi kişinin Akbank bünyesinde kayıtlı olan ilgili ve müsait hesabına aktarılmaktadır.

Belgesiz kredi nasıl oluyor diyenler için biraz açıklama yapalım. Bu kredinin kullanım şartları ve belgeleri mobil platformlar üzerinden kabul edilmektedir. Bu nedenle kredinin üst limiti de sınırlandırılmış durumdadır. Yani minimal ihtiyaçlarınızı görmek için kullanabileceğiniz bu kredinin şartlarını, başvuru aşamasındayken ekran üzerinden kabul edersiniz. Belgesiz imzasız kredi herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Banka sizi daha önceden zaten tanıdığı ve bilgilerinize sahip olduğu için hakkınızda bilinmesi gereken hemen her şeyi bilmektedir.

Akbank İmzasız, Belgesiz Kredi Özellikleri

Akbank belgesiz kredi özellikleri arasında bakılması gereken ilk madde kredinin üst limitidir. Bu kredinin üst limiti 30.000 TL olarak belirlenmiştir. Mobil platformlar üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında sadece bu miktara kadar kredi başvurusu yapılabilmektedir. Daha fazlasını talep ediyorsanız, en yakın Akbank şubesine giderek destek alabilirsiniz.

Kredinin 48 aya kadar vade olanağı bulunmaktadır. Ayrıca kredinin %1,94 oranında da faiz uygulaması bulunmaktadır. Her vade ve kredi tutarı baz alındığında bu veri değişmemektedir. Belgesiz kredi almak istediğinizde bu veriler size tekrar sunulacaktır.

Başvuru için Akbank Direkt uygulamasını kullanabilir veya Akbank Belgesiz Kredi Başvuru ekranı üzerinden destek alabilirsiniz.

Akbank Belgesiz Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Akbank belgesiz kredi sorgulama ekranı üzerinden kredinizin ne kadar tutacağını, faiz oranını ve aylık taksit miktarını kolayca görebilirsiniz. Yapılacak olan bu sorgulama işlemi tamamen ücretsizdir. (yukarıda yer alan sayfa açıldıktan sonra sayfayı aşağıya doğru kaydırın, sayfada hesaplama barı görünecektir.)

Eğer Akbank müşterisi değilseniz ve Akbank belgesiz kredi olanağından faydalanmak istiyorsanız en yakın Akbank şubesine giderek destek alabilirsiniz. Orada sizlere gerekli hemen her türlü bilgi sunulacaktır. Ayrıca Akbank müşterileri, bu krediden eğer kredi notları yetersiz gelirse red alabilirler. Bu kredide hemen her kredi başvurunda olduğu gibi kredi notunun önemi çok fazladır. Kredi notunuza ek olarak borç kapasitenizde aylık gelirinize göre dolmuşsa, bu durumda da tarafınıza kredi onayı verilmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir