Ana sayfa / Banka / Aktif Bank / Aktifbank 2019 Taksitli Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

Aktifbank 2019 Taksitli Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Aktifbank, N Kolay Kredi kapsamında bazı alternatifler sunmaktadır. Bu nedenle Aktifbank 2019 taksitli alışveriş kredisi hakkında pek çok tüketici araştırma yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda Aktifbank anında kredi gibi farklı seçenekler de sunan bu bankanın oldukça cazip avantajları bulunmaktadır.

N Kolay Taksitli Alışveriş Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın anlaşmalı bayilerinden en az 500 TL, en çok 30 bin TL olmak üzere kredi imkanı sunan bankanın 36 aya varan vadelerle çalışmalarına devam ettiği görülmektedir. Bu kredi türüne başvurmak nüfus cüzdanı ile beraber Aktifbank şubelerine gitmeniz yeterlidir. Bununla beraber SMS üzerinden de Aktifbank 2019 taksitli alışveriş kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Eğer SMS’le kredi talebinde bulunmak istiyorsanız, büyük harflerle “taksit” yazarak TC kimlik numaranızı ekleyip 3050’ye gönderebilirsiniz. SMS’in ardından tarafınıza kredinin onay alıp almadığını belirtilecektir. Kısa sürede kredi almak isteyenlerin N Kolay Taksitli Kredi seçeneğinden yararlanmaya başladığını söylemek doğru olacaktır.

N Kolay Kredi Taksit Ödemeleri

N Kolay kredisinden yararlanan tüketiciler Türkiye’deki tüm PTT iş yerlerinden kredi yatırma seçeneklerini kullanabilir. Bu işlem 3 TL karşılığında sizlerle paylaşılmaktadır. Ek olarak PTT matikleri üerinden de TC kimlik numaranızı kullanarak işlem yapabilirsiniz. Bununla beraber çok sayıda kredi taksit ödeme alternatifi sunan bankayla ilgili Aktifbank’ta bulunan İBAN numaranıza farklı bankalardan EFT Yapabilirsiniz. Son olarak Vakıfbank ATM’lerinden 6,9 TL karşılığında, Akbank ATM’lerinden de BSMV hariç 3,75 TL’ye ödemelerinizi yapabilirsiniz.

N Kolay Taksitli Alışveriş Kredisi Faiz Oranları

Minimum kredi tutarlarıyla örneklendireceğimiz bu kredinin faiz oranları şuan için %4,19 olarak belirlenmiştir. Bu ücrete ek olarak 50 TL’lik kredi tahsis ücreti bulunmaktadır. Zaten Aktifbank 2019 taksitli alışveriş kredisi konusunda yapacağınız tüm başvurularda bu bilgilere sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Faiz oranı biraz yüksek olsa da son zamanlarda çokça rağbet gören bu bankanın 12, 24 ve 36 ay vadede sunduğu alışveriş kredileriyle gündeme geldiğini söyleyebiliriz. O halde başvuru kanalları arasından birini seçerek acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Aktifbank’ın N Kolay Taksitli Alışveriş Kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bankanın sunduğu hizmetler elbette bunlarla sınırlı değildir. Sitemizde Aktifbank hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Aktifbank Anında Kredi Nasıl Alınır? Kredi Şartları Neler? başlıklı makalemizde aktifbank anında kredi ve Aktifbank İhtiyaç Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir