Ana sayfa / Banka / Aktif Bank / Aktifbank Anında Kredi Nasıl Alınır? Kredi Şartları Neler?

Aktifbank Anında Kredi Nasıl Alınır? Kredi Şartları Neler?

Aktifbank son zamanlarda tüketiciler için sunduğu imkanlarla daha tanınır bir hale gelmiştir. Tamda bu noktada Aktifbank anında kredi nasıl alınır? sorusuyla ilgili de araştırmaların yapıldığı bilinmektedir. Bizler de Aktifbank’ın sunduğu bu hizmetle ilgili kapsamlı bilgiler sunuyor olacağız. Öncelikle bu bankanın faiz oranları yüksek olsa da birbirinden farklı süreçleri başarılı bir şekilde yönettiği bilinmektedir.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Başvuru İşlemleri

Bankadan kredi almak için öncelikle bazı şartlara uyum sağlanılması gerekiyor. İlk şart 18 yaşının oldurulmuş olmasıdır. Ardından kredi ödemelerinin genel anlamda eksiksiz yapılması önemlidir. Yani finansal geçmişinizle ilgili herhangi bir problemin yaşanmamış olma şartı vardır. O halde kredi notunun da ne kadar önemli olduğu bir kez daha anlaşılmaktadır. Öte yandan direkt olarak bu bankadan kredi alamayanlar ipotekli ihtiyaç kredisi konusunda birtakım araştırmalar yapmaya devam etmelidir.

Aktifbank anında kredi nasıl alınır? hakkında gelirin belgeleniyor olması da gerekmektedir. Eğer ipotek verecekseniz, eşinizin rızası olmalı ve yazılı olarak bu durumu beyan etmelisiniz. En çok 36 ay vade ile kullanıdırılan ihtiyaç kredileriyle ilgili izlemeniz gereken adımlar aşağıda paylaşılmıştır;

  • Kullanılmak istenen ihtiyaç kredisi tutarı belirlenmelidir.
  • Daha sonra ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve geri ödeme süreçlerini kontrol etmelisiniz.
  • Daha sonra dilerseniz www.aktifbank.com.tr adresi üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Tüm bu süreçlerin ardından kredi sözleşmesini imzalayarak kredinizi alabilirsiniz.

Şuan için bankanın uyguladığı faiz oranı %3,4 olarak belirlenmiştir. Örneğin 10 bin TL’lik kredi için 36 ay vadede aylık 534 TL ödeme yapabilirsiniz. Aktifbank ayrıca kredi tahsis ücreti olarak 50 TL tahsil etmektedir.

Teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak kredi imkanları sunan Aktifbank ile ilgili Aktifbank anında kredi nasıl alınır? sorusunun yanıtları bu şekildedir. Bankanın web sitesine giriş yaptığınız zaman taksitli alışveriş kredisi, kredili destek hesapları, N kolay taşıt kredisi ve buna benzer farklı hizmetler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kredi notunu dert etmeden rahatlıkla hizmet alabileceğiniz bu bankayla ilgili eğer bulunduğunuz bölgede şube var ise başvurularınızı şubeye de yapabilirsiniz. Son zamanlarda bankanın sunduğu imkanlar daha fazla artmaya devam etmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Aktif Bank Passo Kredi Kartı Nedir? Passo Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir? başlıklı makalemizde aktif bank adres, aktif bank kredi kartı ve aktif bank passo kart hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir