Ana sayfa / Banka / Aktif Bank / Aktifbank Kefilsiz PTT Kredisi Nasıl Alınır?

Aktifbank Kefilsiz PTT Kredisi Nasıl Alınır?

Aktifbank, sunduğu pek çok kampanya ile beraber tüketicilerin dikkatini çekmeye devam etmektedir. Bu anlamda Aktifbank kefilsiz PTT kredisi nasıl alınır? sorusu da son zamanlarda araştırılan konu başlıkları arasındadır. Maaşını PTT’den alan emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren Aktifbank, ciddi rakamlara ulaşan miktarlarda müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmektedir.

Aktifbank PTT Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Faiz oranlarından önce bankanın sunduğu emekli kredisinin 60 bin TL’ye kadar verildiği bilinmelidir. Bu kapsamda maaşını PTT iş yerlerinden alan emeklilerin artık farklı bankalardan hizmet almasına gerek kalmamıştır. En yakın PTT merkezine giderek minimum 1000 TL, maksimum 60 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

Kredi tutarından sonra faiz oranının %3,19’a sabitlendiğini söyleyebiliriz. Ancak faiz oranlarının belirli dönemlerde değişebileceğini unutmayın. Faiz maliyeti tablosuna bakıldığı zaman minimum kredi tutarı 10 bin TL örneği verdiğimizde ve vadeyi 36 ay olarak düşündüğümüzde, aylık taksit tutarının 516,34 TL’ye denk geldiğini söyleyebiliriz. Ek olarak kredi tahsis ücreti diğer bankalarda olduğu gibi 50 TL alınmaktadır. Yıllık efektif faiz ise %57’dir.

Aktifbank Kefilsiz PTT Kredisi Alma

O halde Aktifbank kefilsiz PTT kredisi nasıl alınır? sorusuyla ilgili olarak öncelikle banka şubelerine ya da PTT iş yerlerine başvuru yapmanız yeterlidir. Daha önceki süreçlerde bankalarla sorunlar yaşamamış olmanız, kredinin anında onaylanmasını sağlayacaktır. Ayrıca emekli maaşınızı PTT’den almanız durumunda olası bir gecikmede maaşınız üzerinden tahsilat yapılabilir. Bu nedenle herhangi bir kefil ya da şart aranmamaktadır.

En yakın PTT iş yerine giderek başvuru formu doldurduktan sonra belgeyi yetkililere teslim etmeniz yeterli olacaktır. Bankaya gönderilen başvuru formunuz çok kısa bir sürede incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılır ve krediniz hesabınıza aktarılır. 2018 yılı içinde oldukça farklı hizmetler sunmaya başlayan Aktifbank, 2019 yılı için de yeni kampanyalarını devreye alacaktır. Dilerseniz www.aktifbank.com.tr üzerinden daha detaylı bilgilere anında ulaşabilirsiz. Bizler de bu konuda yapılacak güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız. Anında kredi ve taksitli alışveriş kredisi gibi farklı hizmetlerle tüketicilerini memnun eden bankanın bu yıl içinde de tüketicilere ve müşterilerine özel hizmetler sunacağı düşünülmektedir. Sitemiz üzerinden gerekli takibi yaparak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Aktifbank 2019 Taksitli Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde aktifbank 2019 faiz oranları ne kadar ve Aktifbank 2019 Taksitli Alışveriş Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir