Ana sayfa / Banka / Anında Kredi Onayı Veren Bankalar Hangileri?

Anında Kredi Onayı Veren Bankalar Hangileri?

Teknolojinin gelişmesiyle beraber pek çok banka anında onaylı kredi vermektedir. Bu kapsamda belirli şartlarda anında kredi onayı veren bankalar hangileri? araştırması yapılmaktadır. Belirli kriterlere göre yapacağınız başvurularda anında onay alırken gün içerisinde kredinize sahip olma şansınız bulunmaktadır. Ayrıca belgesiz kredi veren bankalar da bu konuda çalışmalarına devam etmektedir. Fakat bu bankalar çoğu zaman 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ile karıştırılabilir. Bu nedenle sizlerle paylaşacağımız bilgileri dikkatli bir şekilde takip etmenizi öneriyoruz.

Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar

İnternet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanarak artık anında kredi onayı alabilirsiniz. Bununla beraber nüfus cüzdanı ya da gelir belgesi gibi belgelerin artık başvuru sırasında ibraz edilmesi gerekmemektedir. Ancak bu tür hizmetlerden yararlanmak için kredi notunuzun yeteri kadar yüksek olması gerekiyor. Çünkü yapacağınız her başvuruda ilk olarak kredi notu incelenir ve tüketicilere anlık dönüş sağlanır. O halde anında kredi onayı veren bankalar hangileri? sorusunun bir diğer yanıtı, SMS ile kredi veren bankalar olmaktadır.

Anında Kredi Onayı Ne Demek?

Bankaların sunduğu kampanyalardan biri olan anında kredi onayı veya anında onaylı kredi, şubesiz bankacılık hizmetidir. Onaylanan krediler anında banka hesabınıza yatırlır. Bu sayede bankaya gitmeye gerek kalmadan hizmet almış olursunuz. Günümüzde bu tür uygulamalara örnek verecek olursak Enpara ve CepteTEB gibi uygulamalarrın başarıyla sunulduğunu söyleyebiliriz. Şimdi bu bankaların hangileri olduğunu yakından inceleyelim.

Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Bu konuda akla gelen ilk banka, Akbank’tır. Şubeye gitmeden 50 bin TL’ye kadar kredi alabileceğiniz Akbank Direkt uygulaması sayesinde kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Ayrıca bu kredilerde 36 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

Bir diğer banka, Yapı Kredi’dir. Şubeye gitmeden kredi kullanmak isteyenler Yapı Kredi’nin uygulaması üzerinden ya da internet bankacılığı sayesinde hizmet alabilmektedir. Bankanın bu krediler için 25 bin TL’ye kadar hizmet verdiği bilinmektedir.

TEB Bankası da anında kredi onayı veren bankalar hangileri? sorusunun bir diğer yanıtıdır. 12 bin 500 TL’ye kadar kredi alabileceğiniz CepteTEB uygulaması sayesinde 36 ay vadeli acil nakit ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz.

Anında onaylı kredi sunan bir diğer banka, QNB Finansbank’ın Enpara uygulamasıdır. Şubesiz bankacılık konusunda son derece kapsamlı hizmetler sunan enpara.com üzerinden 30 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Ev Hanımıyım Nasıl Kredi Çekebilirim? Hangi Bankadan Kredi Alırım? başlıklı makalemizde ev hanımıyım nasıl kredi çekebilirim ve ev hanımları kredi çekebilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir