Ana sayfa / Kredi Kartı / Axess Taksitli Avans ile Acil Nakit Çekin!

Axess Taksitli Avans ile Acil Nakit Çekin!

Axess Taksitli avans özelliği sayesinde acil nakit ihtiyacınızı görebilirsiniz. Kişiler nakit ihtiyacını görebilsin diye kredi kartları temel kredi unsurlarını bünyelerinde barındırırlar. Kredi kartları tarafından sunulan bu nakit avans seçenekleri bireysel ihtiyaç kredilerine çok benzemektedir. Hatta uygulanan faizler günümüz ihtiyaç kredilerine de çok yakındır. İhtiyaç kredileri, genel olarak harcama yönünü alakadar etmeyen ekonomik olanaklardır. Aynı şekilde kredi kartları tarafından sunulan nakit avans hizmetleri içinde harcama yönü belirtmeniz istenmeyecektir. Burada nakit ihtiyacınız her ne sebeple olursa olsun, bu nakit avans kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Elbette katılmanın ve alınabilen kredi tutarının şartları bulunmaktadır. Bu şartları da bir alt başlığımızda sizlerle paylaşacağız. Kredi kartından avans nakit çekmek günümüz ekonomi dünyasına göre mantıklı bir seçenek olarak görülmektedir.

Günümüzde ihtiyaçlar gerçekten inanılmaz bir hızla geliyorlar. Durmaksızın gelen ve durmadan artan ihtiyaçlar karşısında dirençli bir bireysel ekonomiye sahip olmak inanın çok zor. Kaliteli ve refah dolu bir yaşantıdan ziyade, borçlardan ve yüksek kredi kartı ekstrelerinden oluşan bir hayat yaşamak istiyorsanız atacağınız adımları çok ama çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Kredi kartı tarafından sunulan Axess taksitli avans özelliğini aktif edip, borçlanmadan evvel ihtiyaçlarınızın acil olup, olmadığını sorgulayın. Bu sayede daha verimli bir süreç geçirebilirsiniz. Eğer ihtiyaçlarınız acil değilse, bu durumda biraz beklemek ve daha uygun kredilere odaklanmak daha mantıklı bir seçenek olacaktır.

Axess Nakit Avans Özellikleri

Axess nakit avans kampanyası bünyesinde 12 aya kadar vade olanağı sunulmaktadır. Bu vade süresine yayılan bir borçlanma elde edebilirsiniz. Kredi kartından avans çekmek konusunda mantığa dayalı merakınız varsa kredi kartlarından nasıl avans kredi çekebileceğinizi anlatalım. Banka size aylık faizle bir miktar borç para verir ve bunların taksitlerini sizlerin kredi kartı ekstrenize yansıtır. Bu sayede kredinizin taksitlerini sadece kredi kartı ekstreniz üzerinden ödeyebilirsiniz. Kredi kartınız üzerinden kredi çekmeden önce kredi kartınızın aylık limitindeki düşüşün farkına varmanız gerekir. Ayrıca çekebileceğiniz nakit avans oranı tamamen sizlerin ekonomik haklarına ve kredi kartı limitine bağlı olarak değişmektedir. Dilerseniz Axess taksitli avans özelliklerine ve başvuru koşullarına bakalım.

 • Kampanya içerisinde 12 ile 2 ay arasında taksit imkânı bulunmaktadır.
 • Kredi aylık faiz uygulama oranı %1,84 olarak belirlenmiştir.
 • Ücretsiz bir hizmet olarak sunulmaktadır. Bu hizmete dahil olduğunuz için ekstre para vermezsiniz.
 • Bu kampanya için 200 lira ile 15.000 lira arasında çekim limiti bulunmaktadır.
 • Bu kampanyaya ATM üzerinden başvuru yapıp, parayı yine ATM üzerinden almak isterseniz 4.000 TL limit vardır.
 • Kartın tek işlem limiti, günlük işlem limiti ve kullanılabilir avans limiti kullanmanıza olanak verilecek olan nakit avans kredisinin miktarını ortaya koymaktadır.
 • Bu kampanya bünyesinde erken ödeme olanağı mevcuttur. Bu sayede erken ödeme faiz ve vade indirimlerinden faydalanabilirsiniz.
 • İşlemin başvuru aşamasında yapıldığı gün, tekrardan erken kapama başvurusu yapılamaz.
 • Kredi kartı hükmünde, karar alınan veya takibe düşen kişiler bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Blokeli kart sahipleri bu nakit avans kampanyasından faydalanamaz.
 • Axess taksitli avans avantajlarını kullanmak için bir takvim yılında 3’ten fazla “asgari tutarın altında” ödeme yapmamış olmanız gerekir. Bu yasa işle sabitlenmiştir.
 • Kart ekstre tarihi başvuru sonrasında değiştirilirse kredi uygulamasında anlaşılan faize “zam” yapılabilir.

Axess taksitli avans seçeneklerine dair şart ve kuralları yukarıda olduğu gibidir. Bu kredi aslına bakılırsa temelde diğer ihtiyaç kredilerine göre daha avantajlıdır. Bu krediye ait örnek ödeme ve maliyet tablosu aşağıda yer almaktadır.

Axess Taksitli Avans özelliğinde %1,84 faiz uygulanmaktadır.

Axess Taksitli Avans Başvurusu

Axess tarafından sunulan taksitli avans özelliği için yukarıda başvuru şartlarını sıraladık. Yüzdelik orana bakıldığında uygun bir fırsat olarak karşımıza çıkan bu kampanyada, önceden hesaplama olanağınız bulunmaktadır. Kredi kartınız üzerinden alacağınız avans para miktarını önceden iyice hesaplayabilir, buna bağlı olarak karşınıza nasıl bir tablo çıkacağının bilincinde olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Axess taksitli avans kredi başvurusunu önceden hesaplamak için buraya tıklamanız yeterlidir. Başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

SMS ile nakit avans başvurusu –> TA yazın, 6665’e gönderin.

Telefondan nakit avans başvuru –> 444 25 25, bilgilerini gir sonrasında 3 tuşuna bas.

Diğer Akbank iletişim kanallarından da başvuru yapabilirsiniz. İnternet ve mobil şubede dahildir.

- Bir önceki yazımız olan Bonus Sonradan Taksitlendirme Nasıl Yapılır 2018? başlıklı makalemizde bonus peşini taksit yapma ve bonus sonradan taksitlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir