Ana sayfa / Banka / Burgan Bank / Burgan Bank Kimin? Burgan Bank Kredi Kampanyası

Burgan Bank Kimin? Burgan Bank Kredi Kampanyası

Burgan bank kimin sorusu son günlerde ekonomik faaliyetler arasında ismini fazlaca duyuran bu banka için sorulmaktadır. Finans sektöründe ani yükselişler ve ani düşüşler yaşanabilir bu nedenle kalıcı firmaların ve finans kuruluşlarının adları genellikle duyulmaktadır. Kökeni Tekfenbank dönemlerine kadar uzanan ve 1989 yılında farklı bir isimle can bulan Burgan Bank, bugün ülkemizin en büyükleri arasında yer alıyor. Gerek sunduğu bireysel ekonomik hizmetlerle, gerekse de sağladığı yatırım odaklarıyla oldukça temiz bir kariyere sahip olan Burgan Bank edindiği bu sektör başarısı nedeniyle hemen herkes tarafından merak edilir. Akbank, Garanti, Ziraat, Finans, Küveyt Türk, Şeker Bank ve diğer onlarca bank Türkiye gündeminde muhakkak yer alır ancak bu gibi yeni isimlerin duyuluyor olması birçok kişinin aklını karıştırıyor. Burgan bank kimin sorusuna net bir cevap verecek olursak bu banka Kuveyt asıllı bir yapıya sahiptir ve Türkiye’nin yerli kaynakları ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. 3 farklı resmi bağlantı itibariyle ortaklık sahini olan Burgan Bank, kendi içerisinde kurduğu finansal yapılanma ile ilerleyişini sürdürmektedir. Burgan bank kime ait sorusuna yeterli bir şekilde cevap verdik. Dikerseniz şu anda biraz da kampanyalara bakalım.

Daha önce ismini hiç duymadım ama bu banka da neyin nesi? diyenlere bilgi verelim. Bazı ekonomi arşivlerine göre Burgan Bank yatırımcı odaklı hizmet sunması maksadıyla ilerleyişini sürüdür ve gelişme hızı buna bağlıdır. Küçük ekonomiye sağlanan krediler ve kredi kartları Burgan Bank’ın temel beslenme noktalarını ifade etmez. Büyük paralar ve sermayelerin yönetimi Dubai yapılanması ile birlikte holding için maddi gelir kaynağı olarak görülmektedir. İşte güncel kredi kampanyaları!

Burgan Bank “Değerinizi Bilen Kredi” Kampanyası

Burgan Bank tarafından sunulan bu güncel kredi kampanyası sayesinde borçlarına sadık olan tüketici büyük çıkarlar elde etmektedir. Burgan Bank kredi notuna göre şekillenen bir kredi seçeneği sunmaktadır. Burgan bank kredi kampanyaları arasında yer alan bu güncel yapılanma sayesinde eğer kredi notunuz yüksekse en uygun faiz oranlarından yararlanıyorsunuz. Burada temel amaç borçlarını düzenli olarak ödeyen tüketicinin daha uygun faiz oranlarından faydalanmasını sağlamak. Burgan bank kredi kampanyası bünyesinde 2 çeşit unsur yer almaktadır. Kişinin kredi notu banka tarafından elde edilir ve nota göre bir faiz uygulaması çıkarılır. Bu tarafınıza sunulur. Kredi şartlarını kabul etmeniz durumunda kredi tahsis detaylarına geçilerek kredi adınıza hazırlanacaktır. Burgan bank bünyesinde kredi notuna bağlı olarak sunulan faiz oranları şu şekildedir:

Kredi Notu 1400 ile 1550 Olan Tüketiciler İçin Faiz Oranı : %1,79 üzerinden sunulmaktadır.

Kredi Notu 1200 ile 1400 Olan Tüketiciler İçin Faiz Oranı : %1,89 üzerinden sunulmaktadır.

Bu başlangıç faizleri olarak adlandırılır. Kişinin kredi notunun tespiti sonrasında hak edilen kredi faiz oranı belirlenmektedir. Bu sayede kredi notu yüksek olan kişinin faiz oranı daha düşük olur ve krediden daha verimli bir şekilde yararlanır. Kredi notunun yüksek olması için belli başlı gereken faktörleri sizler için sıralayalım:

  • Düzenli kredi kartı kullanmak,
  • Kredi kartının borçlarını düzenli olarak “eksiksiz” şekilde yatırmak,
  • Kredi kullanmak ve borçları düzenli ödemek,
  • Bankalar ile yapılan anlaşmalarda borçları düzenli ödemek,
  • Düzenli borçlanmak ve düzenli olarak borçları “eksiksiz” ödemek,

10.000 TL tutarına varıncaya kadar sunulan bu kredi bünyesinde 48 aylık vade uygulaması yapılmaktadır. Taksit sayısı da yine sizlerin tercihine göre şekillenmektedir. Kredi sürecinde tarafınızdan binde 5 oranında kredi tahsis ücreti alınacaktır. Bu süreçte karşınıza çıkacak olan örnek ödeme ve faiz tablosu şu şekildedir:

Burgan Bank Kredi Kampanyası örnek ödeme tablosu bu şekildedir

Burgan Bank “Değerini Bilen Kredi” Başvurusu Nereden Yapılır?

Bu başvuruyu yapmak için internet sitesini kullanmanız yeterli olacaktır. Değerine bilen kredi bünyesinde yer almak ve bu krediye başvuru yapmak için buraya tıklayın. Tıkladıktan sonra dilerseniz form sorularını cevaplayarak işlemi tamamlayabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Buradan yine üst menüden seçim yaparak bankanın sizi aramasını da sağlayabilirsiniz. Başvuru aşamasında yer alan kredi için  tarafınıza her yoldan dönüş yapılabilir. Burgan bank kredi için yapılan başvurularda, kredi muhatap kişisi ile olan irtibatını genelde telefon üzerinden kurmaktadır. Bu süreçte telefonlarınızı açık tutmanız sizin faydasına olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir