Ana sayfa / Genel / CEPTETEB Vadeli Hesap ve Özellikleri – TEB Avantajları

CEPTETEB Vadeli Hesap ve Özellikleri – TEB Avantajları

Cep telefonları hayatımızın içerisinde fazlaca yer almaya başlayınca doğal olarak bankaların da bu ürünlere özel hizmetleri gelişmeye başladı. Son dönemde CEPTETEB vadeli hesap ve özellikleri ele alındığı zaman kişilerin bu tarz ürünlere fazlasıyla ilgi gösterdiği ve aktif bir şekilde kullandığı da dikkat çekiyor. ATM işlemlerini kolaylaştıran, para takibini ve avantajları yakalamayı daha mümkün hale getiren bu uygulamalar sayesinde hayat oldukça kolay bir hal alıyor. CEPTETEB gibi uygulamalar sayesinde her türlü bankacılık işleminin yapılması da daha kolay bir hal alıyor. Cep telefonunuzun uygulama mağazasından CEPTETEB uygulaması indirmeniz; uygulamanın size sunduğu ayrıcalıklı imkanlardan yararlanmanıza olanak sağlayacaktır.

CEPTETEB Vadeli Hesap

Bir telefon uygulaması olan CEPTETEB vadeli hesap ve özellikleri ele alındığı zaman birçok fayda sağlandığı kullanıcılar tarafından onaylanmış durumda. Dijital bankacılık dendiği zaman adını sıkça duyduğunuz CEPTETEB; vadeli hesap imkanı sunan bir uygulama. Online uygulama üzerinden vadeli hesap açmanız halinde kazancınız ve faiz oranları da TEB bankalarından çok daha kazançlı oluyor. Üstelik istediğiniz zaman vade bozulmadan para eklemeniz ve çıkarmanız da mümkün. Üstelik tüm bu işlemleri yaparken bankaya gitmenize dahi gerek yok. Oturduğunuz yerden bütün bu işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri ilişkilerine özen gösteren bir uygulama olduğu için müşteri temsilcilerini aramanız halinde de dikkatle ilgileneceklerinden emin olabilirsiniz.

CEPTETEB Özellikleri

Siz de CEPTETEB vadeli hesap ve özellikleri ile ilgilenen kişilerdenseniz; CEPTETEB uygulaması için TEB bankası müşterisi olmanız gereklidir. Banka tarafından verilen hesap bilgileri ile CEPTETEB kaydınızı yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden; kredi kartı, kredi ve vadeli hesap başvurusu yapmanız mümkündür. İşlemleriniz online olarak gerçekleştirildiği için hızlı bir şekilde cevap alırsınız. Banka sisteminden daha düşük faiz oranları olan CEPTETEB sayesinde çok daha düşük faiz oranları ile nakit avans, kredi almanız mümkündür. Ev kredisi ve taşıt kredisi dışındaki bütün kredileri CEPTETEB üzerinden çekmeniz mümkündür. CEPTETEB üzerinden varlıklarınızı takip edebilir, borsa üzerinde işlem yapabilir ve döviz, altın gibi emtialar için farklı hesaplar açabilirsiniz. Havale, EFT gibi işlemlerinizi çok daha uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Geleceğin Para Kazandıracak İş Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir