Ana sayfa / Banka / Denizbank / Denizbank 2019 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank 2019 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Geliştirdiği özel teknolojilerle tüketicilere her zaman yardımcı olan Denizbank, ihtiyaç kredisi konusunda da kapsamlı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Tüm nakit ihtiyaçlarınız için merak ettiğiniz Denizbank 2019 ihtiyaç kredisi faiz oranları konusunda sizlere kapsamlı bilgiler sunacağımız bu yazımızda ayrıca kredi başvuru süreçlerinden de bahsedeceğiz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

36 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz Denizbank ihtiyaç kredileri %2,98 faiz oranıyla başlamaktadır. Ayrıca bu oran vade sayısı arttıkça %3,14’e ulaşmaktadır. İnternet bankacılığını kullanarak ya da şubeye giderek anında başvuru yapabilirsiniz. O halde Denizbank 2019 ihtiyaç kredisi faiz oranları konusnuda %2,98 ile %3,14 arasında değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Bununla beraber kredi faiz oranlarının yanı sıra sigorta ve vergilerle birlikte yıllık toplam maliyet oranları da merak edilmektedir.

Kredi tutarı 2000 TL olan bir ihtiyaç kredisi için 12 aylık vadede %2,98 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bununla beraber bu kredi için kredi tahsis ücreti 10 TL olmakla birlikte sigorta ve diğer ücretler toplamı için ek 20 TL tahsil edilmektedir. Aylık toplam maliyet oranı %4,5 üzerinden hesaplanır ve aylık taksit tutarı da 207, 89 TL olarak belirlenir.

10 bin TL’lik bir Denizbank ihtiyaç kredisi alacağınız zaman faiz oranı %3,14 olacaktır. Bununla beraber 12 ay vadede aylık 1,051 TL ödeme yaparsınız. Bu ücretlendirmeye ek olarak 104 TL sigorta ve diğer ücretleri ödemelisiniz. 10 bin TL ve üzerindeki kredilerde kredi tahsis ücreti 50 TL’dir.

Eğer aynı krediyi 24 ay vadede alırsanız uygulanacak faiz oranı %3,14 olmakla beraber 50 TL kredi tahsis ücreti ve 143 TL sigorta ve diğer ücretler kapsamında ödeme yapmanız gerekmektedir. 36 ay vadede ise sigorta ve diğer ücretler 183 TL olmakla beraber aylık taksit tutarı 512 TL olacaktır. Bu nedenle Denizbank 2019 ihtiyaç kredisi faiz oranları konusunda araştırma yaptıktan sonra banka şubesine giderek detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu bankaya alternatif olarak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başta olmak üzere çok sayıda banka üzerinden karşılaştırma yaparak daha uygun faiz oranlı ihtiyaç kredileriyle karşılaşabileceğinizi unutmayın.

Zaten her tüketici ilk olarak bankalar arasında karşılaştırma yapar. Bu karşılaştırmadan sonra bütçesine uygun olanı tercih eder ve gerek banka şubelerinden gerekse web üzerinden kısa sürede başvuru sürecini tamamlayabilir.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Öğrenci Kredisi Özellikleri Nelerdir, Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizde denizbank eğitim kredisi, denizbank öğrenci kredisi ve öğrenci kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir