Ana sayfa / Banka / Denizbank / Denizbank Kredileri Faiz Oranları 2019

Denizbank Kredileri Faiz Oranları 2019

Denizbank, uygun faiz oranları ve uygun vadelerle kredi veren bir bankadır ve Denizbank kredileri faiz oranları 2019 şartlarında her türlü ihtiyaç için kredi başvurusu kabul edilmektedir. Denizbank, her türlü marka ve modeldeki taşıtlar, her büyüklükteki konutlar ve her türlü ihtiyacın karşılanması için finansman desteği vermektedir. Banka, eğitimden sağlığa, geziden kişisel harcamalara kadar tüm ihtiyaçlar için ihtiyaç kredisi verirken, taşıt kredileri için 48 ay, konut kredileri için 120 ay, ihtiyaç kredileri içinse 36 ay vade avantajı sunmaktadır. İhtiyaç kredisi için SMS yollayarak, internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanarak veya en yakın Denizbank şubesine giderek başvuru yapılabilir. Başvurularda nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport, gelir durumunu gösteren belge verilmesi şarttır. Banka gerekli gördüğü durumlarda ek teminat ya da kefil isteyebilir.

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Denizbank’ın verdiği kredilerden birisi, taşıt kredisidir. Denizbank taşıt kredisi faiz oranları, 48 aya kadar vadede aylık 2,19’dur. Sıfır kilometre ya da ikinci el taşıtlar için taşıt kredisi kullanılabilir. Banka, kredi notu yüksek olan başvuru sahiplerine dilediklerinde taksit ödemelerini üç ay erteleme avantajı sunmaktadır. Başvuru yaparken aracın belgesinin ya da faturasının gösterilmesi gereklidir. Bunun yanı sıra kredi başvurusu yapan kişiden maaş müşterisi olmaması durumunda maaş bordrosu ya da şirket onaylı gelir durumunu gösterir belge istemektedir.

Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Denizbank, konut alımı için konut kredisi vermektedir. 100 bin TL’ye kadar olan kredilerde 60 aya kadar vade sunan Denizbank, aylık yüzde 1.99 faiz oranı uygulamaktadır. 61 ile 300 ay arasındaki vadelerde ise bankanın uyguladığı aylık faiz oranı yüzde 2.29’dur. 100 bin TL üzerindeki konut kredisinde ise uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2.99’dur. Ayrıca Denizbank kredileri faiz oranları 2019 avantajında Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ve hayat sigortası yapıldığında faiz oranında yüzde 0.02 düşüş uygulamaktadır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank, eğitimden sağlığa, evlilikten tatil harcamalarına, bilgisayardan ev eşyasına kadar gibi her ihtiyaçlar için ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Uygun vade ve faiz oraları ile ihtiyaç kredisi kullandıran Denizbank, eşit veya esnek taksitli ödeme planı sunmaktadır. Uzun bir süredir Denizbank kredileri faiz oranları 2019, aylık yüzde 3,15’tir.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde Denizbank taşıt kredisi faiz oranları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir