Ana sayfa / Krediler / En Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

En Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

En çabuk kredi kartı veren bankalar listemizde sizler için “en kolay onaylı kredi kartı veren bankaları” tüm ayrıntılarıyla birlikte derledik. Kredi kartları günümüz ekonomik düzeni için büyük önem arz etmektedir. Kredi kartlarının kullanımı ve yoğunluğu günümüzde tahminlerin çok daha ötesinde. Kredi kartları kişiye daha geniş vadede nakit odaklı harcamalar yapma olanağı sunmaktadır. Sunulan bu özellik neticesinde, kredi kartlarının sunduğu ayrıcalıklı harcama yolları ile kişiler rahat birer ekonomi kurarlar. Kredi kartlarının kullanımı “kiralama” mantığına bağlıdır. Bankalar kredi kartını doğru kullanıp, edindiği borçları tam zamanında ödeyeceğine inandıkları kişilere “kredi kartı” verirler. Sonrasında bu kredi kartı ile kişiye sunulan harcama olanağını yıllık olarak yansıtılan kart aidatı ile temin ederler. Bu süreçte bir kredi kartının alınmasında hızlı olmak istiyorsak, ilk olarak kendi verilerimize bakmamız ve bankaya güven vermemiz gerekmektedir. Aksi takdir en çabuk kredi kartı hayalleriniz suya düşebilir ve bankaların size karşın uyguladıkları geri plan uygulamasına maruz kalabilirsiniz.

Kredi kartlarının genellikle koşulsuz olarak kişiye verildiği bilgisi dolanmaktadır. Bu bilginin asılsız olduğunu ve bankaların belli kriterlere sahip olan kişilere “kredi kartı” verdiğini belirtelim. Kredi kartlarının alınması için kişinin ilk olarak kredi notuna bakılmaktadır. Kredi notu ise; bir kişinin geçmiş ekonomik hareketlerinin tamamını ortaya koyan seri bir veridir. Kişinin bilgilerini ve ekonomik sorumluluk bilincini ortaya koyan kredi notu uygulaması, bankaların sizler hakkında yeterli bilgiye sahip olmasına vesile olmaktadır. Kredi kartı almanızın çok daha çabuk olmasını ve bankaların size hemen onay vermesini istiyorsanız geçmiş ödeme periyotlarını incelemeniz gerekir. Geçmişte edinilen borçların düzenli olarak ödenmesi durumunda bankalar çabuk kredi kartı onayı talebinize olumlu yönde cevap vereceklerdir. Kredi kartı almak noktasında eğer geçmiş borçlarınızı düzenli olarak ödeme yaparak bitirmediyseniz, bu noktada bankaların size karşı güvensiz tavırları nedeniyle anında kredi kartı onayı alma ihtimaliniz düşecektir.

En Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar Neye Bakar?

En çabuk kredi kartı veren bankaların reklamlarında görünen cümleler genelde kişilerine etkilenmesine neden olmaktadır. Bankalar tarafından “3 saniyede onay” gibi cümlelerle lanse edilen kredi kartlarının tamamı anında onaylı bir şekilde verilmemektedir. Bankaların ön onay robotları tarafından sizlerin resmi kayıtlarda ulaşılabilir olan verilerine göre kısa bir değerlendirme yapılır ve buna istinaden bir “onay sonucu” sizlere bildirilir. Anında kredi kartı için sonradan yetkililer tarafından gerekli görülmesi durumunda yine değerlendirmeler yapılmaktadır. Bu değerlendirme sonucuna göre kişinin yeterlilik düzeyi tespit edilip kredi kartı tayin edilmektedir.

Kredi kartı veren bankalar eğer onayı en hızlı şekilde veriyorlarsa, bu durumda muhakkak kendilerinin menfaatleri en ön planda yer almaktadır. Bu nedenle kredi kartını aceleye getirmek yerine araştırarak almanızı tavsiye ederiz. Malumunuz bankaların birçok farklı kredi kartı türü ve örneği bulunmaktadır. Bu süreçte yıllık aidatı en yüksek olan kartın size yansıtılması hemen her bankanın başvurabileceği basit bir hiledir. Çok acil olmayan durumlarda çabuk kredi kartı almak yerine sindirerek işlem yapmanız daha faydalı olacaktır. Bu noktada ilgili bankaya şube yolundan başvuru yaparak, tüm kredi kartlarının fırsat ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. Bir bankanın sizlere kolay kredi kartı onayı verirken, baktıkları temel unsurlar şu şekildedir:

  • Kredi notu,
  • Aylık gelir,
  • Borç durumu,
  • Mevcut mal varlığınız,

Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi 2018

Anında onaylı kredi kartı olarak lanse edilen en avantajlı kredi kartı listelerini burada bulabilirsiniz. ilgili başvuru kanallarını da burada sizler için derledik. İşte 2018 yılının en kolay onay veren bankalarının listesi:

Çabuk Kredi Kartı Onaylı Akbank          –> 444 2 525

Çabuk Kredi Kartı Onaylı İş Bankası     –> 0850 724 0724

Çabuk Kredi Kartı Onaylı Finans Bank –> 0850 222 0900

Çabuk Kredi Kartı Onaylı Odeo Bank    –> 444 8 444

Çabuk Kredi Kartı Onaylı Bonus            –> 444 0 333

Yukarıda yer alan bankalar bugüne kadar en hızlı kredi kartını sunan bankalar arasında yer almaktadır. Kredi kartının hızlı olarak sunulmasından ziyade diğer bankalara nazaran bu listemizde yer alan bankalar en verimli ve kullanıcı dostu kredi kartlarını bu şekilde lanse etmektedir. Ortalama bir gelir seviyesi için bu kredi kartları uygun olacaktır. Çabuk kredi kartı veren bankalar ile iletişime geçmek ve başvuru yapmak istiyorsanız hemen yanlarında yer alan telefon numaraları üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu bankaların başvuru sürecinde tarafınızdan maksimum talep edeceği birkaç bilgi yer almaktadır. Başvuru sürecinin daha seri bir şekilde atlatılması için aşağıda yer alan bilgileri yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.

  • TC Kimlik Numarası
  • Aylık Gelir
  • Diğer Kimlik Bilgileri

Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalardan “Onay” Aldım, Kartımı Ne Zaman Kullanırım?

Kredi kartı onayınızı dakikalar içerisinde aldıktan sonra hemen kartınızın ne zaman elinize geçeceğini sorgulamaya başlarsınız. Kredi kartınızın elinize geçmesi ilgili banka veya kuruluşun kurye hizmetine bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte, tarafınızın vereceği adrese göre de değişkenlik göstermektedir. Şubeye giderek kredi kartınızı almak istiyorsanız bu durumda en yakın şubenin adresini oraya yansıtmanız yeterli olacaktır. Bu ev adresi gibi hususi alanlara gelen kredi kartlarından çok daha hızlı ulaşan bir süreçtir. Bankaya gidebilecek kadar zamanınız varsa bu yöntemi tercih ederek kredi kartınızı en kısa sürede elinize alabilirsiniz. Kredi kartlarının gerek şubeye, gerekse de kişi adresine teslim edilmesinde makul görülen süre 15 gün olarak nitelendirilir. Bu süreçte bankaların yapacakları tüm işlemler ve baskı uygulamaları sonlandırılıp kartınız tarafınıza teslim edilmektedir. Bankaların daha iyi bir hizmet sunabilmeleri için “kredi kartı kurye” takip sistemleri bulunmaktadır. Yukarıda yer alan çabuk kredi kartı veren bankalar için dilerseniz kurye takip linklerini sizlere sunalım. Bu linklere gidip, bilgilerinizi girdikten sonra onay vermeniz neticesinde tarafınıza kredi kartınızın teslimat durumu hakkında bilgi verilecektir.

Akbank –> Buraya tıklayın.

İş Bankası –> Buraya tıklayın.

Finansbank –> Buraya tıklayın.

Odeobank –> Buraya tıklayın.

Bonus –> Buraya tıklayın.

 

 

- Bir önceki yazımız olan Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde sicili bozuk kredi, sicili bozuk olana kredi ve sicili bozuk olana kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir