Ana sayfa / Kredi Kartı / En Para Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

En Para Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

En Para kredi kartı başvurusu ile En Para bünyesinde sunulan fırsat ve olanaklardan faydalanabilme şansına sahip olabilirsiniz. En Para son zamanlarda adını birçok kez gündeme getirmiş olan bankacılık türüdür. Aslına bakılırsa resmi olarak bir banka olan bu yapılanma, bankacılık işlemlerinin tamamını internet üzerinden yürüten bir yapıya sahiptir. En para kredi kartı da bu hizmetlerin arasında yer almaktadır. Kişilerin aylık olarak harcama yapabilmesini veya harcamalarını taksitlendirerek rahatça ödeme yapabilmelerini amaçlayan bu kart, bünyesinde birçok farklı özellik ve kampanya barındırmaktadır. Limiti olan kredi kartları arasında yer alan En Para kredi kartı, belirli bir limite kadar olan harcamaları desteklemektedir. En para kredi kartı ile harcama yaptığınız ve düzenli ödemeler gerçekleştirdiğiniz takdirde, diğer tüm kredi kartlarında olduğu gibi kredi puanınız bir hayli yükselecektir.

En Para kredi kartı denildiğinde insanların duyduğu merakın önüne geçen bir soru bulunmaktadır. En Para nedir? kimindir ve yasal mıdır? Sağda solda şubesi olan bankalara alışmamızdan dolayı, ortalıkta şubesi bulunmayan interaktif bankacılık hizmeti sunan şirketleri tanımıyoruz. Bu bankacılık hizmeti sunana yapılanma, aslında QNB Finansbank çatısı altında yer almaktadır. Herhangi bir resmi zararı bulunmamakla birlikte, bugüne kadar hiçbir kirli işe de bulaşmamıştır. Yani kredi kartı arayışlarınızın arasında En Para seçeneğini de gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz. En Para kredi kartı için herhangi bir şubeye gitmeniz gerek yoktur. İnternet üzerinden yapılan başvuru sonrasında kartınız tarafınıza “kargo” ile gönderilecektir.

En Para Kredi Kartı Nedir?

En para kredi kartı aylık olarak kredi kartı masrafı alınmayan ve yıllık olarak da yine kart aidatı talep edilmeyen tamamen ücretsiz bir kredi kartıdır. Bu kartı QNB Finansbank tarafından sunulan Carfinans adlı kredi kartından tamamen farklı bir yapıya sahiptir. En para kredi kartı aidatı olmadığı gibi sizlere yılda iki kereye mahsus olmak üzere, düzenli harcamalar yapmanız koşuluyla 100 liralık harcama hediyesi vermektedir. Bu kartın bünyesinde bulunan hemen her özellik diğer kredi kartlarından farklıdır.

Her ay 1000 TL altında kalan 3 harcamanızı alışveriş sonrasında ilgili mercilere ulaşarak hiçbir ek ücret ödemeden taksitlendirebilirsiniz. Bu sayede mağazada alırken yaptığınız dalgınlıkların da önüne geçmiş olursunuz. En para kredi kartı ile En Para kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bu kart ile “puan kazanmak” mümkün değildir. Ayrıca En Para kredi kartı için ek kart özelliği de bulunmamaktadır. Kısacası bu kart tamamen salt kullanım gerçekleştiren kullanıcılar için hazırlanmıştır. Kaliteli ve özgün bir karta sahip olmak istiyorsanız En para kredi kartı seçenekleri arasından birini tercih edebilirsiniz. Bu kredi kartı bünyesinde uygulanan kredi faizlerinden bazıları aşağıda yer almaktadır. Her En Para

kullanıcısına bu faizler yansıtılır. Ayrıca öğrencilerde En Para kredi kartına başvuru formuna öğrenci belgelerini ekleyerek dahil olabilirler.

En Para Kredi Kartı

En Para Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer hali hazırda zaten En Para müşterisi kapsamında yer alıyorsanız. buradan En Para müşteri başvuru ekranına ulaşarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Sonrasında tarafınıza gerekli bilgiler iletişim adresleriniz üzerinden bildirilecektir. Bu bankaların tamamında olduğu gibi, En Para’da kredi kartı başvurularını kişinin siciline göre değerlendirmektedir. Sonrasında eğer borçlanma süreci garanti altındaysa kart talebine onay verilmektedir. En Para kredi kartı için eğer tarafınıza olumsuz dönüş yapılırsa bu sizlerin sahip olduğu ekonomik geçmiş ile doğrudan alakalıdır. Bu gibi durumlarda kredi notunuzu yükselterek tekrardan başvuru yapmayı deneyebilirsiniz. Dilerseniz şimdi En Para müşterisi olmayanlar için kredi kartı başvuru nasıl yapılır? o konuya değinelim.

Buraya tıklayarak En Para kredi kartı başvuru ekranına ulaşmanız başvuru yapabilmeniz için ilk adım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu başvuruyu yapabilmek için nüfus cüzdanınızın yanınızda olması yeterlidir. Sonrasında ekranda yer alan sorulara doğru ve eksiksiz bir şekilde cevap verin. Netice itibariyle başvurunuzu gönderin.

Başvurunuz En Para yetkilileri tarafından değerlendirildikten sonra size verdiğiniz iletişim adresleri tarafından dönüş yapılacak ve prosedür anlatılacaktır. Kartınız tarafınıza verdiğiniz adres referans alınarak kargo ile gönderilecektir. En Para kredi kartı için hiçbir ek ücret ödemenize herek yoktur.

Kredi kartı kullanmak aslına bakılırsa güzel bir şeydir. Mantıklı harcamalar yapabilir, ihtiyaçlarınızı taksitlendirerek daha hızlı ve seri bir şekilde birikim yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce bu bilinci hatırlatmak istedik. Aylık gelirinize göre bir limite sahip olan kredi kartıyla geçinmeniz çok daha fazla olacaktır. Kredi kartı harcamalarınızı her ay borcun tamamını ödeyebilecek şekilde yapın. Bu sayede hemen her alanda olduğu gibi kredi notu noktasında da sorun yaşamadan ilerlersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir