Ana sayfa / Kredi Kartı / Esnafa Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar – Yüksek Limitli Kartlar

Esnafa Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar – Yüksek Limitli Kartlar

Sadece esnaflar için kredi kartı sunan birçok banka bulunmaktadır. Ancak bu bankalar arasında esnafa ticari kredi kartı veren bankalar çokça merak edilmektedir. Üstelik bu kartların limit özellikleri de sorgulanmaktadır. Haliyle esnafa yüksek limitli kredi kartı sunan bankalar daha fazla rağbet görmektedir. Bu kapsamda hangi bankaya başvurmanız gerektiğini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Esnafa Yüksek Limitli Kredi Kredi Kartı

Esnaflar özel ticari kartı almak için bazı şartlara uyum sağlamak durumundadır. Elbette bankalar bu konuda geliştirdiği yeni özelliklerle kullanıcılara hitap edebilmektedir. Ancak gerekli belgelerin sunulması ve esnaf kartlarının yüksek limitli olması nedeniyle kartın avantajlarından yararlanılabilir.

Halkbank KOBİ Esnaf Kartları

KOBİ hizmetlerinde ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından olan Halk bankası, esnaf ve kefalet kredileriyle dikkat çekmektedir. Haliyle sıfır faizli kredi sunan bu bankanın esnafa ticari kredi kartı veren bankalar arasında yerini aldığı unutulmamalıdır. Ayrıca esnaf kredi kartı başvurusu yaparak anında yüksek limitli karta sahip olabilirsiniz.

Denizbank Esnaflar için İşletme Kartı

Acil nakit ihtiyaçlarına yönelik olarak şubeye gitmeden ATM’den kredi hizmeti sunan işletme kartı ile beraber esnaf kredisine sahip olabilirsiniz. Taksitli ihtiyaç kredisi seçeneği olarak da bilinen bu kart son zamanlarda tercih edilmektedir.

Yapı Kredi Esnafa Özel Kredi Kartı

Bu bankada esnaflar için farklı alternatifler yer almaktadır. World Businnes ile beraber Metro Club, Business TLCard, Verimli kart ve farklı isimler alan esnaf kredi kartları ile beraber yüksek limitli seçenekler sunulmaktadır.

Akbank Esnafa Kredi Kartı

Esnaf Axess ile beraber ATM cihazlarından dilediğiniz kadar taksitli kredi çekebilirsiniz. Daima esnafı destekleyen bu bankanın ödemelerde sorun yaşamamanız için farklı uygulamaları da bulunmaktadır.

Ziraat Esnaf Kredi Kartı

Esnafların her türlü kredi için başvurduğu Ziraat Bankasından esnaf kredi kartı alabilirsiniz. Öte yandan tarım ve hayvancılık sektörüne özel kredi kartları da banka tarafından sunulmaktadır. Bu süreçte çiftçi kartlarıyla da ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Esnaf Kredi Kartı

Son olarak esnafa ticari kredi kartı veren bankalar arasında Garanti Bankasını örnek verebiliriz. Esnafların dilediği hesap kesim tarihine göre işlem yapabildiği bu kart ayrıca indirim ve taksit fırsatlarıyla gündeme geliyor. Ayrıca çoğu zaman akaryakıt alımlarında esnaflara bonus kazandırmaya devam ediyor.

- Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Şifresi Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir