Ana sayfa / Genel / Ethereum Kazandırır mı? Ethereum Uzman Yorumları

Ethereum Kazandırır mı? Ethereum Uzman Yorumları

Ethereum, blockchain teknolojisinin gelişmesini amaçlayan bir sistemdir ve çok fazla bilinmediği için de Ethereum kazandırır mı sorusu sıklıkla gündeme gelir. Ethereum, bir kripto para istemi olarak tanımlanır. Ethereum ile ilgisi son aylarda belli bir hareketlenme görülmüştür. Ethereum birkaç ay önce önemli bir fiyat artışı yaşamıştır. Özellikle fiyatın 180 dolara çıkması, 200 dolar hedefine ulaşacağı yorumlarına neden olmuştur. Anlık hareketlerle fiyatı düşen Ethereum, daha sonra kendini toparlamış ve 180 dolara çıkmıştır. Kripto para birimlerini yakından takip eden yatırımcıların heyecana kapılmamaları durumunda Ethereum’dan para kazanması mümkündür. Uzmanlara göre Ethereum’un en fazla kazandıran altcoin olması muhtemel. Ethereum fiyatıyla ilgili yeni iddialar ortaya atılırken yıl sonuna kadar yeni rekorlara imza atması beklentisi vardır.

Ethereum ne Kadar Yükselir?

Ethereum ile ilgili yapılan yorumların tamamı, fiyat rekoru kırarak yatırımcısına yüksek getiri elde edeceği yönünde. Altcoun yatırımcılarının ortak görüşü de Ethereum kazandırır mı sorusunun karşılığı olarak, Bitcoin’in geçen yıllara oranla rekor kıramayacağı, Ethereum’un Bitcoin’in tahtına oturacağı yönünde. Ethereum’un yılın sonuna doğru fiyat rekoru kırabileceği iddiaları ortaya atılırken, sene sonuna kadar da yatırımcıların Bitcoin yerine Ethereum’u tercih edecekleri belirtiliyor. Geçtiğimiz yıl bu kripto para sisteminin 230 dolara ulaşacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak Ethereum, bir dönem 157 dolara kadar düşmüş ancak sonra hızla kendisini toparlayarak yine yükselişe geçmişti. Bu nedenle yatırımcılar, yükseliş trendinin devam edeceği ve Ethereum’a yatırım yapanların kazanacağı konusunda otak görüşe sahip.

Ethereum’un Geleceği Nedir?

Analistler arasında Ethereum için olumlu konuşanlar vardır. Hatta bazı yatırımcılar, üç yıl sonra yatırımcıların Ethereum almadıkları için pişman olacağını belirten açıklamalar yapmıştır. Tecrübeli analistlerin büyük bir çoğunluğu, bu kripto para sisteminin 200 dolar sınırını aşacağını belirtmiştir. Ethereum, 12 Haziran 2019 tarihinde Bollinger Bandın üstüne çıkmıştır. Bollinger Bandı; en güvenilir ve güçlü işlem göstergeleridir ve Ethereum, bu bandı aşmıştır. Bu kripto para birimi, 280 dolar seviyesini geçebileceğini belirtmiştir. 280 dolar seviyesi güçlü bir direnç seviyesidir. Bu seviye aşılmadığı sürece 200 dolar seviyelerinde tutunacağı da analistlerce belirtilmiştir. Ancak her şekilde Ethereum kazandırır mı denildiğinde, gelecek dönemlerde yatırım yapanların kazanacağı ifade edilmiştir.

- Bir önceki yazımız olan Geleceğin Para Kazandıracak İş Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir