Ana sayfa / Banka / Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri? Faizsiz Kredi İmkanları!

Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri? Faizsiz Kredi İmkanları!

Faizsiz kredilerden yararlanmak isteyen binlerce tüketici faizsiz kredi veren bankalar hangileri? konusunu sıklıkla araştırmaktadır. Öncelikle faizsiz kredi kavramı iki farklı şekilde ele alınır. Faizsiz kredi veren katılım bankaları ile özel bankalara olarak ikiye ayrılan bu süreçle ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Faizsiz Kredi Alabilir miyim?

Bu konuyla ilgili elbette sizlerle paylaşacağımız bankalara başvurarak hizmet alabilirsiniz. 2018 yılı için faizsiz kredi veren bankalar hangileri aynı zamanda 2019 yılı içinde hizmet sunmaya devam edecektir. Yapılacak olan güncellemeler ise bankaların web sitelerinde paylaşılacaktır. Bu süreçte bizler de sizlere en uygun ve güncel bilgileri sunmaya devam ediyor olacağız. Ayrıca birçok tüketici bankadan fazsiz konut kredisi de alabilmektedir.

Katılım bankacılığı olarak da isimlendirilen faizsiz kredilerle ilgili Ziraat ve Vakıfbank gibi bankalar hizmet vermektedir. Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım olarak bankacılık sektöründe hizmet sunmaya devam eden bu bankalar kâr payına göre faizsiz kredi imkanları sunmaktadır. Öte yandan diğer bankalar; Türkiye Finans Katılım, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Albaraka Türk Katılım Bankası olarak sıralanmaktadır.

Faizsiz Kredi İmkanları

Yukarıda sıraladığımız bankalara ek olarak KOBİ’lere özel faiz kredi imkanları sunan Halk Bankası’na da başvurulabilmektedir. Ayrıca Denizbank, otomatik ödeme talimatı kullananlara 1000 TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sunuyor. Odeabank ve Garanti Bankası da aynı şekilde hizmet veren bankalar arasındadır.

Paylaştığımız bu bankalarla görüşmeler yaparak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Son zamanlarda teknolojinin tün imkânlarını seferber ederek hizmet veren bu bankaların ayrıca internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Bu şekilde ön başvuru yaptıktan sonra şubeye davet edilerek hizmet alma süreci daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

En uygun krediyi alabilmek için faizsiz kredi veren bankalar hangileri? araştırması yaparken her bankanın sunduğu kampanyalar da bulunmaktadır. Bu kampanyalar çoğu zaman araç, taşıt, eğitim ve iş yeri kredileri olarak da sunulmaktadır. Güncel olarak yapacağınız başvuruların ardından kısa sürede faizsiz kredinizi alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Öte yandan bu bankalar yıllardır Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca tüketiciye hizmet vermiş olan bankalardır ve hala sundukları imkanlarla tüketicilere yardımcı olmaya devam etmektedirler.

- Bir önceki yazımız olan Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar hangileri ve Sicilim Bozuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir