Ana sayfa / Banka / TEB / Faizsiz TEB Media Markt Kredisi Şartları Nelerdir?

Faizsiz TEB Media Markt Kredisi Şartları Nelerdir?

TEB Media Markt kredisi temel teknolojik ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz uygun bir fırsattır. Media Markt ülkemiz bünyesinde yer alan en büyük teknoloji marketlerden bir tanesidir. Vatan Bilgisayar, Teknosa ve diğer teknoloji marketler gibi Media Markt’da teknoloji kredisi sunmaktadır. Media Markt teknoloji kredisi TEB bankası tarafından sunulmaktadır. “Yüzde sıfır faizli kredi” olarak sunulan bu kredide hiçbir faiz uygulaması yapılmamaktadır. Faizsiz kredi almak için en uygun fırsatlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Media Markt tarafından sunulan bu kredi ile büyük ihtiyaçlarınızı almanız çok kolay olacaktır. Bu kredi sayesinde hiçbir faiz ödemeden yüksek fiyatlı teknolojik ihtiyaçlarınız dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz. TEB Media Markt kredisi için herhangi bir ürün sınırı bulunmamaktadır. Mağaza içerisinde yer alan hemen her türlü ürün için fiyat aralığı geçerli olduğu sürece “kredi” kullanabilirsiniz.

Teknoloji günümüzde en çok para harcanan odaklardan bir tanesidir. Bu süreçte, teknoloji harcamalarınızı yapılandırmak ve kolay ödeme çerçevesinde ödeyebilmek size büyük ayrıcalıklar sunacaktır. Kaliteli ve iyi bir teknolojiyi kullanmak istiyorsanız maddi gelirinize göre bu kredi türünden yararlanabilirsiniz. 48 aylık vade seçeneğiyle parçalı olarak ödeme yapmanıza olanak verilmektedir. Bu kredi sayesinde para vermeden sadece taksitleri ödeyerek istediğiniz Media Markt bünyesinde yer alan ürünü satın alabilirsiniz. Bu sayede kolayca uzun vadeli olarak ürün satın alabilirsiniz.  

TEB Media Markt Kredisi Özellikleri Nelerdir?

TEB Media Markt Kredisi özellikleri temelde faizsiz bir kredi olarak sunulmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulan bu kredi olanağı ile alakalı temel özellikleri maddeler halinde aşağıda belirttik. İşte detaylar:

 • Bu kredi anında ürün almanıza yardım etmektedir.
 • Birçok markaya sunulan bu kredi için 48 aylık vade yer almaktadır.
 • Bu kredi bünyesinde faiz uygulaması yoktur.
 • Mağaza içinde alınabilen bir kredidir.
 • Mağaza içerisinde alınan ürünün tam tutarına eş olarak kredi alınır. Fazlası bu kredi için alınamaz.
 • En Düşük TEB Media Markt kredisi limiti 1.000 TL olarak belirlenmiştir.
 • En yüksek TEB Media Markt kredisi limiti 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Daha üstünde talep sunulamaz.
 • Diğer tüm ihtiyaç ve türev kredilerinde yer alan kredi tahsis ücreti kredi bünyesinde yer almamaktadır.
 • Kredi şartları arasında zorunlu “sigorta” uygulaması yer almamaktadır.

Bu krediyi almanıza durumunda tarafınıza kredi tahsis edilerek ilgili şubeye gönderilecektir. Bu gönderilen ücret ile tarafınıza tahsis edilen krediye istinaden ürün teslim hizmeti verilecektir. Bu sayede anında ürünü alıp mağazadan çıkar, sonrasında taksitler yavaşça bu ürünün ücretini ödeme fırsatını yakalarsınız.

TEB Media Markt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden Satış Noktasında kredi başvurusu işlemi için menüye ulaşabilirsiniz. Bu krediler, şube çatısı altında tarafınıza verilecek olan ürüne karşılık olarak tanımlanmaktadır. Nakit paraya odaklı ve ürün almadan bu krediye dahil olmak gibi olanakların olmadığı bir durumdur. TEB tarafından sunulan bu krediye başvurmak için yapmanız gereken 2 kolay adım var. Başvuru adımları:

 • Buraya tıklayarak marka seçme ekranına gelin.
 • Media Markt simgesini bulun.
 • Sonrasında 3 aşamalı başvuru sürecini gerçekleştirin.

Bu süreç sonrasında tarafınıza iletişim bilgisi olarak ilettiğiniz numara ve adresler üzerinden bilgi verilecektir. Buna istinaden mağazaya gittiğinizde adınıza tanımlı olan krediye dahil olan, yani tarafınıza verilecek olan olan ürün teslim edilecektir. Bu süreçte elinize “nakit para” geçmez. TEB Media Markt faizsiz kredi için eğer nakit ihtiyaçlarınızı yönlendirmek istiyorsanız. Aldığınız ürünleri ikinci el olarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ancak bu marka tarafından size sağlanan hüküm ve koşulların dışında kalmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir