Ana sayfa / Banka / Fibabank / Fibabanka Bireysel Taşıt Kredisi 2019

Fibabanka Bireysel Taşıt Kredisi 2019

Araç satın almak isteyenler bazen nakit ihtiyacını karşılamak için bankalardan kredi talep etmektedir. Bu krediler pek çok banka tarafından sunulmaktadır. Ayrıca Fibabanka bireysel taşıt kredisi 2019 yılında da oldukça farklı alternatiflerle tüketicilerin karşısına çıkmıştır. Hem sıfır km hem de 2. el araç alımı yapmak için 48 ay vadeye kadar kredi sunan bu bankanın ayrıca ihtiyaç kredisi konusunda da hizmet sunmaktadır. Şimdi taşıt kredisiyle ilgili tüm detayları hep birlikte ele alalım.

Fibabank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Öncelikle en az 3 en çok 48 ay vadede alacağınız Fibabanka bireysel taşıt kredisi 2019 yılı için %2,79’dur. Bu oran bütçenize uygun ödeme planı seçenekleriyle sunulmaktadır. Ayrıca araç bedeli 50 bin TL’ye kadar olan kredilerde en çok %70 kredilendirme yapılmaktadır. Araç bedeli 50 bin TL ve üzerindeki krediler için ise %50 oranında kredilendirme söz konusudur.

50 bin TL’lik bir Fibabank taşıt kredisi, 36 ay vadede 2 bin TL’lik geri ödemelerle yapılmaktadır. Sigorta prim tutarı 1369 TL olmakla beraber aylık toplam faiz maliyet oranı %2,34’tür. Bu kredilerin dışında daha yüksek bir tutarda kredi almak istediğiniz zaman banka yetkilileri tarafından yeniden hesaplama yapılacaktır.

Fibabank Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

Bankaya başvuru yapmadan önce nüfus cüzdanı fotokopisiyle beraber istenecek bazı belgeler vadır. Bordrolu çalışanlar bu süreçte son aya ait maaş bordrosunu bankaya sunmalıdır. Firma ortakları ise son 3 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu ile vergi levhası fotokopisini bankaya sunmak durumundadır. Son olarak 0 km araç için proforma fatura, 2. el araç için de ruhsat fotokopisi gereklidir.

İnternet şubesinden başvurabileceğiniz bu krediye aynı zamanda Fibabank şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz. Kredi notunuzun incelenmesinin ardından krediye uygun olup olmadığınız anında belirlenmektedir. Bu süreçle beraber Fibabanka bireysel taşıt kredisi 2019 yılında faiz oranlarının değişip değişmeyeceği merak konusudur. Elbette tüm bankalar ciddi bir rekabet içerisinde olduğu için zaman zaman kredi faiz oranları düşebilmektedir. Ancak şuan için banka tarafından herhangi bir duyuru paylaşılmamıştır. Bu nedenle sitemizi takip edebilir ve güncel taşıt kredisi faiz oranlarından anında haberdar olabilirsiniz. Ek bilgiler için 444 88 88 numaralı müşteri hizmetlerini de aramanız yeterlidir.

- Bir önceki yazımız olan Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir