Ana sayfa / Banka / Fibabank / Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Fibabanka uzun yıllardır bankacılık sektöründe hizmet sunan bankalardan biridir. Bununla beraber standart ihtiyaç kredileri için Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları merak edilmektedir. Bu yazımızda sizlere örnek maliyet tablosunun yanı sıra 5 bin TL, 10 bin TL ve 20 bin TL için ödenmesi gereken ek tutarları açıklıyor olacağız.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi 2019

Bu bankadan alacağınız ihtiyaç kredilerinde faiz oranı 3 ile 36 ay vade için %2,89 olarak belirlenmiştir. Ayrıca Fibabanka kredi başvurusu yaptığınız zaman gerekli bilgiler banka tarafından da paylaşılacaktır. O halde Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları konusunda bilgiler sunduktan sonra ödenmesi gereken diğer tutarlara da göz atalım.

Fibabanka bireysel kredi ürünleri arasında en çok ihtiyaç kredisi tercih edilmektedir. Kredinin hesaplama işlemlerinde faiz oranı, dosya masrafı, komisyon, ödenecek toplam faiz, aylık taksit tutarı ayrıca hesaplanarak krediye eklenmektedir.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

5 bin TL için 12 ay vadedeki kredi taleplerinizde kredi taksit tutarı 516 TL’dir. Kredi tahsis ücreti bu rakam için 26,25 TL olarak alınmaktadır. Sigorta prim tutarı 196 TL iken alınacak ücretlerin toplamı 222 TL olacaktır.

10 bin TL için 24 ay vadedeki ihtiyaç kredi taleplerinizde ise aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 620 TL olmaktadır. 52,50 TL’lik kredi tahsis ücretiyle beraber sigorta prim tutarı 538 TL olarak hesaplanır. Alınacak ücretlerin toplamı ise 591 TL olacaktır. Son olarak 20 bin TL’lik bir kredi için 36 ay vadedeki taksit tutarı 981 TL’dir. Kredi tahsis ücreti bu vadede 105 TL’dir. Sigorta prim tutarı olarak 1,315 TL’lik ödemenin yer aldığını da söyleyebiliriz. Dilerseniz www.fibabanka.com.tr adresinden bireysel kredilere giriş yaparak çok daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Paylaştığımız Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları şuan için sabittir. Yani yüzde 2,89 faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredileri sunulmaktadır. Yılın belirli dönemlerinde faiz oranlarındaki değişimler tüketicilerle paylaşılmaktadır. Bu yüzden sitemizi takip ederek yaşanan gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Ek olarak zaman zaman bankanın web sayfasına giriş yaparak da yeni kredilerden veya faiz oranlarından haberdar olabilirsiniz. Şuan için her bankada ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yüksek olduğunu söylemek de doğru olacaktır. Bu nedenle her tüketici bütçesine uygun olarak faiz oranına yönelik aksiyonlar almalıdır.

- Bir önceki yazımız olan Kredi Hayat Sigortası Fibabank Başvuru Ve Özellikleri! başlıklı makalemizde fibabank kredi hayat sigortası ve kredi hayat sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir