Ana sayfa / Krediler / İhtiyaç Kredileri / Fibabanka Kredi Başvurusu ve Özellikleri

Fibabanka Kredi Başvurusu ve Özellikleri

Fibabanka kredi başvurusu konusunda bir içerik yazmaya karar vermeden, piyasa bünyesinde derin bir araştırma yaptık. Yenilikçi ve yenilerde yapılanma atlayışı gerçekleştiren Fibabanka, sunduğu bireysel ihtiyaç kredi fırsatıyla büyük olanak sağlamaktadır. Hemen herkesin faydalanabileceği bu kredi fırsatı, ücretlendirme ve masraf konusunda da oldukça üstün bir performans sergilemektedir. Kredi çekmek, günümüzde ihtiyaçlara ulaşmanın en kolay yollarından bir tanesidir. İhtiyaçlarınızı gözünüzün önüne getirin, ihtiyaçlardan kurtulmak ve ekonominize hız katmak için sizlerde kredi çekme fikrini düşünebilirsiniz Fibabanka kredi seçenekleri bu gibi sade düşüncelere hitap eden bir yapıya sahip. Bu krediden hemen herkes fayda sağlayabilir ve bu krediden dolayı pişmanlık yaşamayacak olacağınızın garantisini de veriyoruz.

Kaliteli ve iyi bir kredi çekmek istiyorsanız ilk olarak kredi faiz oranlarına bakmanız gerekir. Piyasada her dönem bir ihtiyaç kredisi için ortalama faiz oranı verisi bulunmaktadır. Bu verilere göre bir ortalamayı diğer bankaları da inceleyerek hesaplayabilir, daha sonrasında çekmeye çalıştığınız kredinin cazip olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Fibabanka kredi faiz oranları ortalama seviyenin altında bile denilebilir. Bu krediden dolayı acil ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Fibabanka özellikle kredi notu konusunda sorun yaşayan kişilere hitap etmektedir. Bu kredi başvurusunda, kredi notunuzun pek bir ehemmiyeti bulunmuyor. Bu sayede bankalarla arası pek iyi olmayan kişilerde bu kredi fırsatından faydalanabilirler. Fibabanka kredi başvuru yapmak için illa ki şubelere kadar gitmenize gerek yok. Bizler onu da anlatacağız.

Fibabanka Kredi Özellikleri Nelerdir?

Fibabanka kredi başvurusunda sizlerin kredi notundan ziyade ödeme gücüne bakılmaktadır. Ödeme gücünüz sizlerin ne kadar kredi çekebileceği noktasındaki önemli bir değişkendir. Fibabanka sizlerin gelir durumuna göre sizlere harcama hakkı tanımaktadır. Fibabanka kredi sürecinde eğer aylık gelirinizin yüksek bir skala bünyesinde seyrediyorsa, hiçbir sorun çıkmayacaktır ve tarafınıza kredi verilecektir. Kredi çekerken geliri ortalama seviyede olanlar için durum biraz daha farklı olabilir. Özellikle memur seviyesindeki kişilere Fibabanka kredi verirken biraz sorun çıkabilmektedir. Bu gibi kişilerin aylık gelirlerine ek olarak “kira veya ek maaş” belgesi göstermesi gerekebilir. Bu sayede daha kolay kredi onayı almanız mümkün olacaktır. Dilerseniz bu kredinin özelliklerine geçelim. İşte Fibabanka ihtiyaç kredisi özellikleri:

  • 48 aya kadar vade hakkı bulunmaktadır.
  • 1-48 ay vade aralığında istenilen seçim yapılabilir.
  • Kredi limiti en düşük 1.000 TL olarak belirlenmiştir.
  • Kredi limiti en yüksek 30.000 TL olarak belirlenmiştir.
  • Kredi tahsis ücreti kredinin binde beli olarak belirlenmiştir.
  • Kredi bünyesinde Fibabanka kredi paketlerinden sigorta işlemi yapılmaktadır.
Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oran tablosu.

Alınacak olan kredi masrafları bütünüyle kredi harcamalarına odaklıdır. Kişinin yaşı ve çekilen kredinin tutarına göre sigorta bedeli hesaplanır. Bu sigorta bedeli maksimum 200 TL seviyesinde olacaktır. Dediğimiz gibi bu noktada kişinin yaşı büyükse, sigorta masrafı da dolayı yoldan yüksek olacaktır. Masrafların tamamı sizler kredi başvurusu yaptıktan sonra tarafınıza bildirilecektir. Bu işlem yapılmadan ve siz bu masrafları kabul etmeden hiçbir şekilde adınıza kredi tanımlanamaz. Kredilerin tanımlanması için kredi masrafı bilgilerinin yasal sınırlar içerisinde kişiye bildirilmesi ve onaylatılması gerekir.

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Fibabanka kredi başvurusu için herhangi bir şubeye gitmenize gerek olmadığını en baştan söylemiştik. Günümüzde her bankanın yaptığı gibi yine Fibabanka yetkilileri de interaktif kredi anlayışını sunmaktadır. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmanın hiçbir ek masrafı yoktur. Bu noktada sizden bu nedenle para alınmayacağından emin olabilirsiniz. Fibabanka kredi başvurusu neticesini telefonla arayarak banka yetkilileri tarafınıza iletecektir. Bu noktada banka size başvurunuzu kabul etmediklerini ve size maksimum şu şartlar altında kredi verebileceklerini de söyleyebilirler. Buraya tıklayarak internet üzerinden Fibabanka kredi başvurusu yapabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan İhtiyaç Kredisi Faizleri 2018 Yılında Ne Durumda? başlıklı makalemizde 2018 kredi faiz oranları, kredi faiz oranları ve kredi faizleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir