Ana sayfa / Banka / QNB Finansbank / Finansbank Borcumu Nasıl Sorgularım? Finansbank Borç Öğrenme

Finansbank Borcumu Nasıl Sorgularım? Finansbank Borç Öğrenme

Finansbank, bireysel kredi, ticari kredi, kredi kartı gibi birçok ürün vermektedir ve bunların ödemeleri yapılırken Finansbank borcumu nasıl sorgularım? sorusu sorularak ödenmeyen herhangi bir borcun olup olmadığı araştırılmalıdır. Borcun birinin bile gecikmeli ödenmesi, diğerlerinin zamanında ödenmesine rağmen kredi notunu olumsuz etkilemektedir. Finansbank’a olan borçların internetten, telefondan. Şubelerden, ATM’lerden öğrenilmesi mümkündür. İnternetten borç sorgulanırken ziyaret edilen sitenin Finansbank’ın gerçek web sayfası olup olmadığı kontrol edilmelidir. Gerçek Finansbank web sayfası, sadece müşteri numarası, TC kimlik numarası ile internet şifresini ister. Sonrasında kayıtlı cep telefonuna tek kullanımlık internet şifresi yollar. İnternet bankacılığı kullanılırken Finansbank cep telefon numarasını istemez çünkü sistemde kayıtlıdır. Finansank borç sorgulama işlemi, 0850 222 09 00 numaralı telefondan da yapılabilir.

Finansbank SMS ile Borç Sorgulama

Finansbank’ta bolar SMS ile de öğrenilebilir. Bunun için 3996’ya kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir. SMS ile borç ödeme işlemi yapılamaz. Sadece borç sorgulama işlemi yapılabilir. Finansbank borcumu nasıl sorgularım? denildiğinde cep telefonundan kısa mesaj gönderildiğinde, borcun ödenmemiş taksitinin olup olmadığı kolaylıkla öğrenilebildiği unutulmamalıdır. SMS bankacılığı ile borcun vadesinin ne zaman bittiği de öğrenilebilir. Aynı zamanda SMS bankacılığı ile hesap bakiyesinin, kredi kartı borcunun son ödeme tarihinin, asgari ödeme tutarının öğrenilmesi de mümkündür.

Finansbank İnternet ile Borç Sorgulama

Finansbank web ile borç sorgulama işlemi de güvenlidir. İnternet sitesine karekod ile giriş yapılabilmektedir ve bunun için cep şubesinin açılış sayfasındaki karekod işlemleri kullanılabilir. İnternet şubesine girebilmek için ilk önce bankanın web sitesi ziyaret edilmeli, sayfanın sağ üst köşesinde bulunan internet şubesi butonuna tıklanmalıdır. Müşteri numarası ya da TC kimlik numarası ile finans şifresi girilerek intentet şubesine giriş yapılabilir. Finans şifresinin yazılmasının ardından Finansbank’ta kayıtlı olan cep telefonuna SMS ile bir şifre gönderilir. Bu kodun girilmesinin ardından rahatlıkla borç sorgulama işlemi yapılabilir.

Finansbank Borç Öğrenme

Finansbank’a ait borçları sorgulamak için internet bankacılığı, mobil bankacılık, SMS, telefon bankacılığı, ATM’ler, Finansbank şubeleri ziyaret edilmelidir. Finansbank borcumu nasıl sorgularım? sorusu sorulurken bankanın tüm sorgulama yöntemlerinin güvenilir olduğu bilinmelidir.

- Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Faiz Oranları 2019 başlıklı makalemizde 2019 QNB Finansbank Faiz Oranları ve QNB Finansbank Faiz Oranları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir