Ana sayfa / Banka / Garanti Bankası / Garanti Bankası Kredileri Faiz Oranları 2019

Garanti Bankası Kredileri Faiz Oranları 2019

Garanti Bankası, tüm ihtiyaçlar için kredi sunmaktadır ve Garanti Bankası kredileri faiz oranları 2019 avantajları ile uygun vadelerle kredi kullanılabilir. İhtiyaç kredilerinde 36 ay, konut kredilerinde 240 ay, taşıt kredilerinde ise 48 ay vadelerle kredi veren Garanti Bankası, Kredi Kayıt Bürosu (KBK) kredi riski raporunun da Garanti bankası internet şubesinden alınabilmesini sağlamaktadır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası, uygun ödeme koşulları ve uygun vadelerle taşıt kredisi vermektedir. Banka, 8 yaşına kadar olan tüm araçların yanı sıra modeli ne olursa olsun sıfır araçlar için de finansman desteği sağlamaktadır. Garanti Bankası taşıt kredisi faiz oranları sıfır kilometre araçlarda aylık yüzde 1,99, ikinci el araçlarda ise aylık yüzde 2,09’dur. Kredilerin vade süresi ise 48 aydır ancak aracın yaşı ile kredi vadesi toplamı azami 108 ay olacak şekilde kredilendirilebilir. Teminat olarak satın alınan aracın rehini yeterli olmaktadır. Bireysel müşterilerle gerçek kişi KOBİ müşterilerin bireysel amaçlı taşıt kredilerinin kredilendirme oranı, araç bedelinin 100 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70, 100 bin TL’yi aşan kısmı içinse yüzde 50 olarak belirlenmiştir. Taşıt kredisine başvuru için 18 yaşının doldurulması gereklidir.

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası, konut satın alınması için de finansman desteği sunmaktadır. Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları 240 aya kadar vade yüzde 2,03. 120 aya kadarsa yüzde 1,83’tür. Kredi tahsis ücreti, Garanti Bankası kredileri faiz oranları 2019 yılı için kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar olarak belirlenmiştir ve kullanılabilecek kredi üst limiti 500 bin TL’dir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası, uygun koşullarda tüm ihtiyaçların karşılanabilmesi için ihtiyaç kredisi vermektedir. Ayrıca zaman zaman kampanyalar düzenlenerek özel faiz oranları ile ihtiyaç kredisi verilmektedir. Garanti Bankası kredileri faiz oranları 2,29 olarak belirlenmiştir ve maksimum vade 36 aydır. İhtiyaç kredisine banka şubelerinden ya da şubeye gitmeden bankanın internet sitesinden ulaşılabilir. Öncelikle “Başvurular” menüsündeki “Kredi” sekmesi ve “İhtiyaç Kredisi” seçeneğinden başvuru yapılabilir. Bunun yanı sıra Garanti Bankası kredileri faiz oranları 2019 avantajları ile mobil bankacılıktan ve SMS ile cep telefonundan Garanti Bankası ihtiyaç kredisine başvurulması mümkündür. Krediye başvururken nüfus cüzdanı başta olmak üzere maaş bordrosu ya da gelir yazısı, emekliler için emekli tanıtım kartı ve emekli aylığı tahsis belgesi ya da emekli maaşını gösteren banka hesap cüzdanı verilmelidir.

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir