Ana sayfa / Banka / Garanti Bankası / Garanti Bonus Kart Kazandırıyor mu? Bonus Özellikleri Neler?

Garanti Bonus Kart Kazandırıyor mu? Bonus Özellikleri Neler?

Garanti Bonus, taksit yapan, harcadıkça puan kazandıran bir kredi kartıdır ve bu karta sahip olmak isteyenler, Garanti Bonus Kart kazandırıyor mu? sorusunun cevabını öğrenmek ister. Garanti Bonus kazandıran bir kredi kartıdır. Bonus Program Ortaklarında yapılan her alışverişte bonus puan kazanılır, kazanılan puanlarla anında bedava alışveriş yapılabilir. Hatta bu puanlar biriktirilerek belli bir zaman içinde bir ürüne bedava sahip olunabilir. Garanti zaman zaman kampanyalar düzenleyerek ekstra bonus imkanı sunar. Bu kampanyalarda belli bir tutarda alışveriş yapıldığında yapıldığında çok fazla bonus puan kazanılabilir. Bu sayede bazı alışverişlerin bedavaya yapılması söz konusudur. Bunların yanı sıra Garanti Bonus ise bazı ürünlere peşin fiyatına taksitle sahip olunabilir.

Garanti Bonus Kart Ne Kadar Kazandırır?

Garanti Bonus kart, kişiye özel ayrıcalık sunar. Nakde ihtiyaç duyulduğunda Garanti Bonus kartın devreye sokulması mümkündür. Bonus ile eğlenirken, alışveriş yaparken, gezi sırasında, fatura ödemelerini yaparken kazanmak söz konusudur. Garanti Bonus Kart kazandırıyor mu? denildiğinde sayısız avantajının olduğu söylenebilir. Garanti Bonus bir kredi kartıdır ve kredi kartı da ödeme aracıdır. Garanti Bonus üzerinden kredi kullanılacaksa, aylık faiz oranının yüzde 2,75 olduğu bilinmelidir. Alışveriş ödemeleri faizsizdir ancak alışveriş harcamasının taksitlendirilmesi durumunda belli bir oranda faiz ödeneceği göz ardı edilmemelidir. Kredi kartları, ödemelerin faizsiz olarak en fazla bir ay ertelenmesine imkan sağlar. Alışveriş yaparken kazanılan, nakit para gibi harcanabilen ödüllerle, aile bütçesine katkı sağlanır.

Garanti Bonus Nasıl Alınır?

Garanti Bonus karta Garanti Bankası’nın internet bankacılığından,  şubelerinden ve BonusFlaş uygulamasından kartlar sekmesinden başvurulabilir. Garanti Bankasına ait başka bir kredi kartı olanlar ya da Garanti Bankası müşterilerinin, 444 0 333’ü arayıp, kredi kartı müracaatı yapmak istediklerini belirtmesi yeterlidir. Kredi kartı başvurusu yapanlar, kredi kartının kaç günde geleceğini merak eder. Garanti Bonus kredi kartı, başvuruyu takiben 2 hafta içinde başvuru sırasında belirtilen adrese teslim edilir. Garanti Bonus Kart kazandırıyor mu? sorusu sorulduğunda ise akaryakıttan market alışverişine, giyimden kozmetiğe kadar sayısız alışverişlerde belli oranlarda bonus puan kazandırdığını belirtmek gereklidir. Bonus puanlar nakit para gibi tüm alışverişlerde geçerlidir.

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Borcumu Nasıl Sorgularım? başlıklı makalemizde Garanti bankası borcumu nasıl sorgularım? ve garanti borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir