Ana sayfa / Genel / Halkbank Kredileri Faiz Oranları 2019

Halkbank Kredileri Faiz Oranları 2019

Devlet bankalarından biri olan Halkbank kredileri faiz oranları 2019 yılında da en uygun oranların arasında yer almaktadır. Tatil, doğum, evlilik, sağlık, borç ödeme gibi çok ayıda nakit ihtiyacının yanı sıra taşıt ve konut alacak olanlar da Halkbank kredilerinden yararlanabilir. Halkbank, 48 aya kadar vadelerle taşıt, 120 aya kadar konut, 36 aya kadar vadelerle de da ihtiyaç kredisi vermektedir. Konut ve taşıt kredileri için en yakın Halkbank şubesine, ihtiyaç kredisi içinse şubelerin yanı sıra internet bankacılığından, mobil bankacılıktan ya da SMS ile cep telefonundan başvuru yapılabilir.

Halkbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Halkbank uygun faiz oranları ve vadelerle sıfır ve ikinci el araç kredisi vermektedir. Halkbank taşıt kredisi faiz oranları ise aylık yüzde 2,30’dur. Bu sayede her marka ve model aracın satın alınması çok kolaydır. Bankanın avantajlarından yararlanarak alınan taşıt kredisi, artan ya da veya azalan taksitli ödeme planı ile geri ödenmektedir. Hatta ilk taksit 2 ay ertelenebilmektedir. Halkbank taşıt kredisine en yakın şubeye giderek başvurmak mümkündür. Başvuru sırasında nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport yeterlidir. Kredi verilirken teminat satın alınan araçtır.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Halkbank, ev almak isteyenlere konut kredisi vererek finansman desteği sağlamaktadır. 120 aya varan vadeler ve aylık yüzde 2,09 faiz oranı ile konut kredisi kullanılarak her tür genişlikteki evlere sahip olunabilmektedir. Konut kredilerinin ödemesi, aylık eşit taksitlerle ya da kredi kullanan kişinin kendi belirleyeceği tutarlarla yapılabilir. İlk taksitin 3 ay erteleme avantajı vardır ancak Halkbank kredileri faiz oranları 2019 yılında bu avantajdan yararlanmak için kredi notunun yüksek olması gereklidir.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Halkbank’tan acil ihtiyaçlar için ihtiyaç kredisi kullanılabilir. Aylık yüzde 2,39 faiz oranı ve 36 aya varan vade ile ihtiyaç kredisi kullanılabilir. Halkbank’tan ihtiyaç kredisi almak için nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport, gelir durumunu gösteren çalışılan kurumdan imzalı gelir belgesi ya da maaş bordrosu, serbest meslek sahipleri için vergi levhası, emekliler içinse emekli maaşının alındığı bankadaki maaş hareketleri yeterli olmaktadır. Halkbank kredileri faiz oranları 2019 avantajından kolayca yararlanmak için kredi geçmişinde olumsuz bir durumun olmaması gereklidir. Ayrıca gelir ve kredi taksiti ödemeleri de uyumlu olmalıdır.

- Bir önceki yazımız olan Banka Borçlarında Zaman Aşımı Var mı? başlıklı makalemizde banka borçlarında zaman aşımı ve banka borcum zaman aşımına uğrar mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir