Ana sayfa / Genel / Hesapta Para Yokken Para Gönderme 2018!

Hesapta Para Yokken Para Gönderme 2018!

Hesapta para yokken para göndermek için çaba göstermek hemen herkesin başına gelmiştir. Bazı aylarda maaş tam zamanında gelmeyebilir ya da harcamaların artmasıyla düzenli ödeme yaptığınız yerlerde aksamalar olabilir. Hesapta para yokken para gönderme eylemi üzerinde büyük bir kampanyayı sizlerle paylaşıyoruz. Bu gibi durumlar için Bonus kart sahiplerine büyük ayrıcalıklar tanınmaktadır. Bonus kart sahipleri eğer uygun şartları taşıyorlarsa hesaplarında para olmasa bile birilerine Havale/EFT yapabilmektedirler. Hesapta para yokken havale yapmak Bonus kart sahiplerine sunulan bir hizmettir. Bu işlemin mantığı şu şekilde işler. Bir para size borç olarak verilmektedir. Siz bu parayı bir hesaba yönlendirerek ödemenizi yaparsınız, sonrasında banka tarafından sunulan geri ödeme olanaklarıyla birlikte borcunuzu geri ödersiniz. Bu noktada sizlere sunulan fırsatın tamamını anlatacağız. Bu özellikle büyük işler çeviren insanlar için büyük bir olanaktır. Her ne kadar şartları ağır olsa da hemen herkes tarafından kullanılabilir bir yapıya sahiptir.

Günümüzde her bireysel ekonomi düzenli ödeme temellerine dayanmış vaziyettedir. Bu noktada hemen herkes kredi kartı destekleriyle ayakta durmaktadır. Bunun farkına varan banka yetkilileri farklı kampanya ve fırsatlar sunarak ilgili harcamalarınıza daha rahat ve esnek çözümler sunmaktadırlar. Bonus hesapta para yokken para gönderme konusunda sunduğu bu hizmeti, tam gününde yapılması gereken ödemeler için lanse etmektedir. Örneğin günü geçmek üzere olan bir kira masrafı için bu ertelemeli erken para gönderme fırsatını kullanabilirsiniz. Bu sayede ev sahibiniz parasına tam zamanında kavuşur ve sizin tek muhatabınız banka olarak oluşur.

Bonus, Hesapta Para Yokken Para Gönderme!

Yukarıda ne gibi durumlarda kullanılmasının uygun olduğunu anlattığımız bu özellikte birçok farklı senaryo kurulabilir. Bu noktada Bonus hesaptan para gönderme işlemi için belli başlı şartlar sunmaktadır. Hesapta para yokken para göndermek için belli başlı şartları ve olanakları taşımanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu olanaktan faydalanamaz olarak banka sizi işaretlemektedir. Bu kampanya ile hayati önem arz eden ancak gecikmiş ödemelerinizi tam anlamıyla tam zamanında yapabilirsiniz. Dilerseniz hesapta para yokken EFT-Havale yapma konusunun özelliklerine değinelim. İşte bu kampanyanın katılım koşulları ve özellikleri:

 • Kampanya güncel adı “karttan havale” olarak belirlenmiştir.
 • En Önemli Özellik : Kredi kartınızdan bu özellik kapsamında verdiğiniz hiçbir EFT ve Havale talimatı İPTAL EDİLEMEZ olarak kabul edilmektedir.
 • Kredi kartı bünyesinden bu özellik kullanılarak bireyin kendi bireysel hesabına para gönderme işlemi yapılamamaktadır.
 • Eğer işlem ücreti alınması gerekirse, bu durumda kart bakiyesi kontrol edilir. Eğer kredi kartında limit varsa oradan, yoksa kişinin Garanti hesabından alınır.
 • Bonus Para ve Mil kazanma gibi kampanyalar bu işlem bünyesinde geçerli değildir ve hiçbir kazanım sunmamaktadır.
 • Ticari kart sahipleri bu kampanyaya katılamaz!
 • Sadece Türk Lirası yönünde yapılan işlemler için geçerlidir.
 • İşlem ekstrenize “normal alışveriş” olarak yansıtılır ve bu şekilde nakit avans faizi uygulaması yapılmaz.
 • Hesapta para yokken para gönderme işlemi için ücret bedeli şu şekildedir:
  • Eğer bu işlemi; Garanti Cep, Garanti İnternet, Garanti One veya Paramatik bünyesinden yaparsanız ücret tarafınıza yansıtılacaktır.
  • Bunun için ücret bedeli şu şekildedir: Havala/EFT için %3,75+ 6.00 TL.
Bonus, hesapta para yokken para gönderme işlemi ile anlık ödemelerinizi aksatmamanızı sağlamaktadır.

Hesapta Para Yokken Ne Kadar Havala/EFT Yapabilirim?

Hesabınızda ve kredi kartınızda gram boşluk yokken para gönderme işlemi yapmanıza olanak sağlayan bu hizmet ile her an her yere para gönderebilir; sonrasında düzenli ödemelerinizin aksamamasını sağlayabilirsiniz. Hesapta para yokken para göndermek için elbette kartınızın limitinin etkisi çok büyük. Kart limitine gelecek ayda yansıtılan bu EFT-Havale bedeli, kartınızın ekstresinde yer alan sınırı aşmamış olmalıdır. Eğer kredi kartı limitleriniz elveriyorsa ve bankanızdan da başvurunuza istinaden bir itiraz çağrısı gelmediyse aşağıdaki sınırlara göre para transferi işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sınırlar hemen her kullanıcı için geçerli olmakla birlikte, kişinin ödeme gücüne göre belirlenerek verilen “kredi kartı limitleri” baz alınarak sınırlandırılmaktadır. Eğer daha ayrıntılı bilgi almak ve ne kadar para gönderebileceğiniz öğrenmek istiyorsanız 444 0 333 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz olarak, hesabınızda para olmasa dahi göndermenize olanak sağlanan para miktarları:

 • Bir yıl içerisinde yapılabilecek en yüksek işlem tutarı: 100.000 TL
 • Bir ay içerisinde yapılması mümkün olan maksimum işlem miktarı: 10.000 TL
 • Bir gün içerisinde yapılabilir olan en yüksek para gönderme işlemi: 5.000 TL

Aslında yukarıda yer alan sınırlara bakıldığında, hemen her kullanıcıya ve bütçeye hitap eden bir veri çıkıyor. Bizler kredim.org ailesi olarak bu önden ödeme fırsatının mantıklı olduğu ve kullanılabilir olduğu görüşünü savunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir