Ana sayfa / Genel / Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Bankaların kredi kartı başvurusu yapanlarla ilgili bazı kıstasları değerlendirdiği bilinmekle birlikte hızlı kredi kartı veren bankalar 2019 yılı itibariyle başvuruların kısa süre içinde sonuçlanması da söz konusudur. Her bankanın kredi kartı bulunmaktadır ve kredi kartları, ülkemizde en fazla kullanılan ödeme araçlarının başında gelmektedir. Hatta fatura ödemelerinin bile kredi kartı ile yapıldığı bilinmektedir. Durum böyle olduğunda kredi başvurularının hızlı bir şekilde sonuçlanması beklenmektedir. Tüketiciler de hızlı kredi kartı veren bankaların hangisi olduğunu öğrenmek için farklı kanallardan araştırma yapmaktadır. Hızlı kredi kartı veren bankalar vardır ancak başvuruların kısa bir süre içinde sonuçlanabilmesi için bazı kıstasların olması gereklidir. Birinci kıstas, gelir ve gider dengesi olmakla birlikte kredi notunun iyi seviyede olması da kredi kartına hızlı bir şekilde sahip olunmasını sağlamaktadır.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Kredi kartı sahibi olmak isteyenlerin sordukları soruların başında, ihtiyaç duyduğu bu ödeme araçlarına nasıl temin edileceği gelmektedir. Günümüzde çok sayıda bankanın kredi kartı başvurularını kısa süre içinde sonuçlandırdığı ve müşterilerine ulaştırdığı bilinmektedir. Hızlı kredi kartı veren bankalar 2019 yılı incelendiğinde, bu bankalardan birisinin Garanti olduğu görülmektedir. Garanti, internetten başvuru yapan müşterilerinin taleplerini kısa süre içinde değerlendirmektedir. Yapılan değerlendirmenin sonucunda başvuruları olumlu bulunan kişiler telefonla ya da SMS ile bilgilendirilmekte, kredi kartları da belirttikleri adreslerine ulaştırılmaktadır. Garanti Bonus kredi kartının akdi faizinin aylık yüzde 2.25, gecikme faizinin ise yüzde 2.75 olduğu bilinmelidir.

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Hızlı kredi kartı veren bankaların arasında olan Ziraat Bankası’na da başvurular internetten yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra SMS ya da Ziraat ATM’lerinden de hızlı bir şekilde başvuru yapılabilmektedir. Başvuruları olumlu sonuçlananların kredi kartları hızlı bir şekilde kurye ile adreslerine gönderilmektedir. Yapı Kredi, World, Adios ve Play gibi kredi kartı seçenekleri sunmaktadır. Yapı Kredi, kredi kartı başvurularını kolaylaştırmıştır. İnternet bankacılığından, SMS’ten ve Yapı Kredi mobil şubeden başvuru yapılabilmektedir. World Card’ın akdi faizinin yüzde 2.25, gecikme faizinin ise yüzde 2.75 olduğu bilinmelidir. Hızlı kredi kartı veren bankalar 2019 yılına bakıldığında öne çıkan bir başka banka da Akbank’tır. İnternetten başvuru formu doldurularak kredi kartına sahip olunabilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Borcumu Nasıl Sorgularım? Halk Bankası Borç Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir