Ana sayfa / Banka / İNG Bank / İNG Turuncu Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İNG Turuncu Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Turuncu Kart, ING Bank’ın Turuncu Hesap müşterilerine sunduğu avantajlı banka kartıdır ve İNG Turuncu Kart başvurusu, kolay bir şekilde yapılabilir. Turuncu kart ile yapılan tüm alışverişlerde artı yüzde 1 ödül kazanılabilmektedir. Bu ödül, Turuncu hesaba yansıtılmaktadır. ING Bank’ın Turuncu Kart başvurusu, ING bank şubelerinden, ING Bank internet şubesinden ya da ING Bank telefon bankacılığından yapılabilir. ING Bank Turuncu hesap kullanan banka müşterileri Turuncu Kart’ı otomatik olarak çıkarmıştır. Turuncu Kart kullanıcıları bu kartın özelliklerini ve nasıl kullanıldığını merak eder. Turuncu hesapla vadeli ya da vadesiz mevduat kullanılıyorsa, Turuncu kart sahibi olmakta yarar vardır. Turuncu kart müşterileri bir ay içinde en az 750 TL alışveriş yaptıklarında, bir sonraki ay Turuncu hesaplarına yüzde 1 faiz eklenir. Turuncu hesabı olmayan banka müşterilerine de kartta duran paraya yüzde 1 oranında faiz kazancı ilave edilir.

ING Turuncu Kart Nedir?

ING Turuncu Kart, bankanın müşterilerine hizmete sunduğu banka kartıdır. Turuncu kart, aylık yüzde 1 faiz kazandıran bir banka kartıdır. Turuncu Kart ile 90 TL’ye kadar olan ödemeler şifre kullanmaya gerek kalmadan kart POS cihazına tutularak yapılabilir. Turuncu Kart temassız banka kartıdır. Bu kartı kullanarak yüzde 1 artı faiz kazanabilmek için Turuncu hesap sahibi olunmalıdır. Sonrasında faturalar da dahil olmak üzere Turuncu hesap ile aylık 750 TL’lik harcama yapılmalıdır. Kazanılan yüzde 1 faiz, bir sonraki ay hesaba tanımlanır. Turuncu kart programına katılabilmek için tek gerekli olan, vadesiz mevduat hesabıdır. İNG Turuncu Kart başvurusu da bu hesap üzerinden yapılır. Turuncu kart tamamen ücretsiz olarak verilir. Turuncu kart ile aylık 750 TL’lik harcama yapılmadığında tek kayıp yüzde 1’lik ek faiz olur. Turuncu kart kampanyalarından istenildiği anda çıkılabilir.

ING Turuncu Kart ile Turuncu Hesap

ING Turuncu Kart ile Turuncu Ekstra Programı’na katılmak mümkündür. Turuncu Ekstra Programı sayesinde 750 TL’lik alışveriş yüzde 1 faiz kazandırır. Turuncu Kart sahipleri Turuncu Ekstra Programı’na dahildir ancak isteyen çıkabilir. Çıkıldığında ise tek kayıp faizdir. İNG Turuncu Kart başvurusu ise Turuncu Hesap açıldığında yapılır ve kart müşterinin belirttiği adrese yollanır.

- Bir önceki yazımız olan İNG Borç Sorgulama İşlemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir