Ana sayfa / Banka / İş Bankası / İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi başvurusu için sizlerinde bildiği üzere birden fazla seçenek bulunmaktadır. İş bankası bünyesinde yer alan çeşitli kredilere nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatıyoruz. Günümüzde gelişen ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknoloji, bankacılık işlemlerinin de temellerini oluşturmaktadır. İş Bankası kredi başvuru işlemleri de yine teknolojik ortamlar üzerinden yapılmaktadır. Telefonlar, aramalar, SMS ve diğer tüm mesajlar bir kredi başvurusu yapmanız yardımcı olacak unsurlardır. Kredi başvurusu yapmak için birçok farklı yol bulunmaktadır. Eğer İş Bankası müşterisi iseniz, bu makalemize bakmak yerine İşCep uygulamasını indirerek destek alabilirsiniz. Bizler henüz İş Bankası müşterisi olmayan ancak başvuru yapmak isteyen kişiler için bu içeriğimizi yazıyoruz.

İnternetten İş Bankası Kredi Başvurusu Yapma

İş Bankası kredi başvurusu için kullanılması muhtemel en kolay yöntem internet sitesidir. Bu site üzerinden başvuru yapabilir, başvuru takibinizi gerçekleştirebilir ve İş Bankası kredi fırsatlarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. İş Bankası kredi başvuru ekranı üzerinden 3 çeşit krediye başvuru yapabilirsiniz. Bu krediler ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşı kredisi olarak bulunmaktadır. Başvuru sonrasında banka yetkilileri tarafınıza telefon başta olmak üzere verdiğiniz iletişim adresleri üzerinden geri dönüş yapacaktır.

İş Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

İş Bankası SMS kredi ile oturduğunuz yerden sadece bir SMS göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası bünyesinde sunulan ihtiyaç kredilerine genel bir başvuru yapmak ve bankanın size teklif sunmasını sağlamak için başvurunuzu tamamlamanız yeterli olacaktır. Bu yapılan başvuruda sadece bir SMS bedeli ücret olarak alınmaktadır. Bu da sizlerin operatör firması olan bağlantınız ile ilgilidir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için, şu adımları izlemeniz yeterlidir. “NAKIT yazın, TC Kimlik No yazın, kredi tutarı yazın son olarak aylık gelirinizi yazın.” bu işlem sonrasında oluşan mesajı 4402’ye gönderin.

İş Bankası Telefondan Arayarak Kredi Başvurusu

İş Bankası telefondan kredi başvurusu için tek yapmanız gereken, 0850 724 0 724 numarasını aramak olacaktır. Bu numarayı aramanız durumunda seçenekler arasından ilgili krediye ulaşarak direkt müşteri temsilcisi ile kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yine bu aramada da ekstradan bir ücret bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir