Ana sayfa / Banka / İş Bankası / İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Takip Sistemi 2018

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Takip Sistemi 2018

İş Bankası kredi kartı başvuru takip sistemi sayesinde başvurusunu yaptığını kredi kartlarını kolayca takip edebilirsiniz. Kredi kartı başvuruları da sizlerin bildiği üzere sıkı denetimler sayesinde onaylanmaktadır. Kredi kartı başvurularında yapılan denetimlerin süreci bazen uzayabilir. Bu uzayan deneme ve değerlendirme süreçlerinde müşterilerinin zarar görmesini istemeyen İş Bankası, büyük atılımlar yapmaktadır. Bu atılımların ilki olarak karşımıza çıkan İş Bankası kredi kartı başvuru takip uygulaması tamamen ücretsiz ve kolay kullanılabilir bir yapıya sahiptir.

Kredi kartı denilen ekonomik aygıt aylık bazda harcama yapmanıza olanak veren bir yapıya sahiptir. Bu kartlar sayesinde aylık olarak faiz uygulamasına takılmadan borçlanabilir, sonrasında diğer ay bu borçları ödeyerek ekonominizi düzene sokabilirsiniz. Eğer bir ürünü almak istiyorsanız ancak nakit olarak ürünü ödeyebilecek gücünüz yoksa, yine kredi kartları sayesinde taksit yaptırarak bir ünün masrafını birkaç ayda ödeme fırsatına sahip olabilirsiniz. İş Bankası kredi kartı bu özelliklerin hemen hepsini bünyesinde barındırmaktadır.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Takip Ekranı

İş Bankası kredi kartı başvuru takip ekranı üzerinden hemen her müşteri ücretsiz olarak kart sorgulaması yapabilmektedir. Eğer kartınızın başvuru süreci 15 günü geçtiyse ve henüz tarafınıza hiçbir geri dönüş yapılmadıysa bu durumda şubelere gitmeniz gerekmektedir. Çünkü bir başvurunun maksimum bekleme süresi yedi iş günü olarak bilinmektedir. Eğer kredi kartı başvurunuzun sonucunu merak ediyorsanız, aşağıdaki adımları uygulayarak İş Bankası kredi kartı başvuru takip işlemini kolayca yapabilirsiniz.

  • Buraya tıklayarak kredi kartı başvuru sorgulama ekranına erişin.
  • Sonrasında hangi türde başvurunuzu sorgulayacağınızı seçin
  • Sonrasında ilgili bilgileri girerek bilgi girişini tamamlayın.
  • Güvenlik kodunu girin.
  • “Devam” yazan turuncu tuşa basın.

Sonrasında açılan ekranda sizlere kredi kartı başvurunuz hakkında bilgi verilecektir. Yapılan bu sorgulama tam anlamıyla güncel bilgileri içermektedir. Yani kart başvurunuz sisteme düştükten sonra hangi birime giderse gitsin birine bağlı olmadan bilgisayar ortamında otomatik olarak kart durumu değişmektedir. İş bankası kredi kartı başvuru takibi için hemen herkes bu sistemi rahatlıkla kullanabilir.

Başvurum İş Bankasında Görünmüyor? Ne Yapmalıyım?

Eğer, yakın zamanlarda başvuru yaptıysanız ve başvuru sürecinde hiçbir sorun çıkmadan sistemden geri yanıt aldıysanız; başvurunuzun bu takip sisteminde yer alması gerekmektedir. Bu sistemde yer almayan ancak yapılıp onaylanmış başvurular için buraya tıklayabilir, sonrasında açılan istek ve görüş bildiri ekranından formu doldurarak şikayetinizi İş Bankası bilişim ekiplerine iletebilirsiniz. Yine bu aşamada da ekstra bir ücret uygulaması yoktur.

 

- Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde iş bankası kredi başvurusu yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir