Ana sayfa / Banka / Yapı Kredi Bankası / Kredi Kartı Başvurusu Yapı Kredi’de Nasıl Yapılır?

Kredi Kartı Başvurusu Yapı Kredi’de Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu Yapı Kredi bankası için oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Yapı kredi kredi kartı başvurusu için şubeye gitmenize veya telefonlar aramanıza gerek yoktur. Birkaç bilginizi tuşlayarak internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuru yapmanın herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Bu noktada tek masrafınız kullanacağınız internet olacaktır. Yapı kredi world kredi kartı başvurusu yapmak için internete erişme imkânınız yoksa hiç dert değil. Kredi kartı başvurusu için SMS yoluyla da başvuru bulunmaktadır. World kredi kartı başvurusu sonrasında size gönderilecek olan kart bünyesinde birçok farklı özellik bulunmaktadır. Dilerseniz başvuru sürecinden önce bu kartın özelliklerinden bahsedelim.

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

Yapı kredi kredi kartı üzerinden başvuruda bulunduğunuzda, adresinize gönderilecek olan kredi kartı World özellikli olacaktır. Bu kart ile nakit avans özelliğini taksitli olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede minimal harcamalarınız için illa ki ihtiyaç kredisi çekmenize gerek kalmaz. Günlük harcamalarınızı yapabilir, bunları taksit yaptırabilir ve Yapı kredi kredi kartı ile World paralar kazanabilirsiniz. Anlaşmalı iş yerlerinden Wotld puan kazanarak, sonrasında harcayabilirsiniz. World Yapı Kredi kredi kartı için internetten başvuru yapmak için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

  • Buraya tıklayarak, internetten kredi kartı başvuru ekranı verilerine erişin.
  • Sonrasında TC kimlik numaranızı tuşlayın.
  • Sonrasında Cep Telefonu numaranızı girin. (Cep telefonu numarası, krediye başvuran kişinin adına kayıtlı olmalı ve bankalarda kayıtlı olan telefon ile örtüşmelidir.)
  • Mavi yazılı güvenlik kodunu girin ve şartları kabul et kutucuğunu işaretledikten sonra “Hemen Başvur” tuşuna basın.

Yapı Kredi World Kredi Kartı SMS İle Başvuru

Yapı kredi world kart başvurusu için SMS göndermeniz de yeterli olacaktır. Kredi kartına başvuru yapan kişinin adına kayıtlı olan telefonun kullanılması çok daha iyi olacaktır. Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için SMS göndermek istiyorsanız;

WORLD yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın ve mesajı 4421’e gönderin. (Örnek: WORLD 11111111111)

Bu şekilde başvuru yapmanın herhangi bir ek ücreti bulunmamaktadır. Yapı kredi ek kart sms başvurusu yapmak için de EKKART yazın boşluk bırakın ve TC kinlik numaranızı tuşlayıp 4454’e gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir