Ana sayfa / Krediler / Kredi Kartına Taksitle Telefon Nasıl Alabilirim?

Kredi Kartına Taksitle Telefon Nasıl Alabilirim?

Kredi kartına taksitle telefon almak hemen herkesin arzusu olarak bilinmektedir. Kredi kartları günümüzün en çok kullanılan ve ısrarla tercih edilen ekonomik unsurlarıdır. Bu kartların doğru kullanımı neticesinde, kişiler büyük kazançlar elde edebilir ve hedeflerine daha rahat ulaşabilirler. Yasal düzenlemeler ile taksitle telefon almak, daha doğrusu “kredi kartına taksitle telefon” almak kısıtlanmış bir harcama talebidir. Durdurulamayan tüketici kitle için bu gibi alternatif yöntemler ile çözümler sunulmaktadır. Kredi kartona taksitle telefon almak için birkaç yolunuz bulunur. Bunun için ilk olarak yapmanız gereken şey kredi kartına taksitle telefon veren yerler için detaylı bir araştırma yapmak olacaktır. Bizler sizleri düşünerek güzel bir araştırma yaptık. Kredi kartıyla telefon almak ve bu cihazı 12 taksit skalası altında ödemek mümkün. Bunun için birkaç farklı yolu denemeniz gerekli

Kredi kartınızın durumu telefon almak için çok önemlidir. Yapılan düzenleme ile kredi kartıyla telefon alabilmeniz için minimal bir ticari kart sahibi olmanız gerekmektedir. Ticari kredi kartları, kişinin sahip olduğu işletme  için kullanılması uygun görülen ve yüksek limitli harcama haklarına sahip olmanızı sağlayan araçlardır. Bunu almak ve ticari kredi kartı olanaklarından faydalanmak için kendi adınıza veya varis adına kayıtlı bir Limited şirketi bulunmalıdır. Bu kredi kartına sahipseniz, özellikle internet ortamında yapılacak olan alışverişlerde hiç sorun yaşamazsınız. Ticari kredi kartı ile ticaret devi olarak adlandırabileceğimiz hepsiburada, gittigidiyor ve N11 gibi başalarılı E-Ticaret sitelerinden “12 aya kadar taksitli, %0 faizle” telefon satın alabilirsiniz. Bu yöntemin dışında kalanlar kredi kartına taksitle telefon almak için yeterli olmayacaktır ancak yine farklı platformlarda taksitlendirilmiş telefonlar istiyorsanız, sizler için 2 farklı alternatif daha sunabiliriz.

Kredi Kartına Taksitle Telefon Almak Yerine Küçük Bir Telefon Kredisi Çekin!

İlginizi Çekebilir!  Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar 2018?

Telefonlar için satış hakkına sahip olan firmalar, telefonunuza özel bankalarla anlaşarak kredi vermektedir. Bu noktada telefon satışıyla gündeme gelen, Vatan Bilgisayar ve Teknosa hemen her türlü ürün için özel krediler sunmaktadır. Sizlerde başvuru yaparak kredi kartına taksitle telefon almak yerine, kredilendirilmiş bir telefon satın alarak faizsiz olarak bu borçlanmayı kapatabilirsiniz. Burada tek bilmeniz gereken şey taksitle telefon almak için sunulan vade sayılarının bu süreçte daha farklı olabileceğidir. Birçok firmada yerleşik olarak bulundurulan bu taksitlendirme işlemi için araştırmalar yapabilir ve firmanın çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bizler büyük birkaç marka için geçerli taksitle telefon alma kredilerini araştırdık ve özelliklerini sizler için derledik!

Vatan Bilgisayar Fibabanka Taksitle Telefon Kredisi 

  • 15 aya kadar vade,
  • %0 faiz,
  • Cihaz sigorta hizmeti,
  • Başvuru yapmak için tamamen ücretsiz bir SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Sonrasında Fibabanka şubesine hiç gitmeden kredi kapsamındaki ürünü alabilir ve taksitlerinizi internet ortamında gönül rahatlığıyla ödeyebilirsiniz. Başvuru için TC kimlik numaranızı 3244 numarasına gönderin ve bekleyin. Yaklaşık 5 dakika içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dönüş yapılır. Dönüş olumlu ise en yakın Vatan Bilgisayar şubesine gidin ve görevliye danışarak kredi haklarınızı talep edin ve telefonunuzu alın.

Teknosa İNG Bank Taksitle Telefon Kredisi 

  • Vade sayısı 48 ay,
  • Faiz oranı %1,69-%2,29,
  • Sigorta ücreti ve tahsis ücreti yok,
  • Kredi şubeden çıkmadan SMS ile kullanılır,
  • Tam olarak harcama tutarında kredi alımı yapılmalıdır,
  • Başvuru için henüz Teknosa şubesinde iken bir SMS gönderebilirsiniz. Bu süreçte E-Ticaret alımları geçerli değildir. Bu krediyi kullanmak için illa ki şubede yer alan ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. Krediyi almak için TEKNOSA yazıp bir boşluk bırakmanız, sonrasında TC kimlik numaranızı yazmanız yeterlidir. Cevap tarafınıza 2 dakika içerisinde iletilecektir. Bu durumda ilgili şube yetkilisiyle görüşerek alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksitle Telefon Almak Yerine Elden Taksitle Telefon Alın!

İlginizi Çekebilir!  Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartına taksitle telefon almak yerine farklı satış alternatifleri sunan firmaları tercih edebilirsiniz. Burada akıllara elden taksit yapan firma olarak ilk Ev-Kur yapılanması gelmektedir. Burada sizlere kimi zaman faizsiz peşin fiyatına, kimi zamanda faiz uygulanmış fiyatla hizmet verilmektedir. Kredi kartına taksitle telefon almak yerine bu alternatifi tercih edebilirsiniz. Bunun için ilgili Ev-Kur şubesine gidin ve bilgi alın. Kendilerine ait kampanya ve yönerge tabloları düzenli olarak güncellendiği için net bilgi vermemiz mümkün değil ancak hemen herkes istediği gibi bu platform üzerinden telefon alabilir. Bir diğer taksitle telefon veren işletme türü ise operatör firmalarıdır. Telefon satışı üzerinden büyük gelirler elde eden bu firmalar özellikle üst kesime hitap eden telefonları sunarak, kişilerin beklentilerinin de üstün modellerin satışını yapmaktadır. Bu nedenle operatör firmalarından telefon alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunur. Laf salatası yapılarak size en iyi ve en pahalı telefonu aldırabilirler.

Operatör firmaları bünyesinde satılan telefonlara da yine bir taksit uygulaması yapılmaktadır. Burada yapılan faiz uygulamasının detayları hemen her firma bünyesinde değişkenlik göstermekle birlikte, kişinin tercihlerine göre de şekil almaktadır. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone operatörleri üzerinden taksitle telefon alabilirsiniz. Bu operatörler için taksitler faturanıza her ay yansıtılacaktır. Bu sayede bankayla internet işleriyle uğraşmadan sadece “fatura ödeyerek telefon” sahibi olabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan En Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri? başlıklı makalemizde anında kredi kartı, çabuk kredi kartı ve kredi kartı acil hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir