Ana sayfa / Kredi Puanı / Kredi Notu Düşüklere Özel Aktif Bank Kredisi

Kredi Notu Düşüklere Özel Aktif Bank Kredisi

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank şu günlerde yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Kampanya kapsamında kredi notunu düşüklere hitap eden kredi olanakları bulunuyor. Kredi notunuz eğer düşükse ve kredi çekmekte diğer bankalar aracılığıyla zorluk çekiyorsanız, bu durumda Aktif Bank kredilerine başvurmanız yeterli olacaktır. Aktif bank kredi notu kredisi ile kredi notunuzun seviyesi önemsenmeden ve kredi masrafları sunulmadan kredi alabilirsiniz. Kredi masraflarının dip seviyede tutulduğu bu kredi, faiz oranı ile rakip bankaların ihtiyaç kredilerine fark atmaktadır. Bu nedenle de hemen her kredi notuna karşın kolaylıkla verilebilmektedir. Aktif bank ihtiyaç kredisi ile kredi notunuz ne olursa olsun, kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Banka her gelen kredi vermeyecektir ancak diğer bankaların kredi vermediği kişilere kredi notu düşük bahanesini sunmayarak kredi verecektir. Takibe düşen ve dolayısıyla merkez bankası kara listesinde yer alan kişilere elbette bu banka da kredi vermeyecektir. Bu bankadan kredi alabilmek için kredi notunuzun orta riskli ve az riskli grupta alması yeterli olacaktır. Kredi notum düşük kredi çekebilir miyim sorusunu soranlar için bu kredi ilaç niteliği taşıyor. Geçmişte kredi öderken yaptığınız hataları bu kredi de yapmadığınız sürece başarıya ulaşabilir, kredinizi sorunsuz bir şekilde ödeyebilirsiniz. Kredi notu sizlerin geçmiş ekonomik durumunu finans kurumlarını bildiren veridir. Bu nedenle eğer bir banka sizlerin kredi notu düşükse size kredi vermek noktasında ikileme düşer. Parasının geri ödeneceği konusunda aklında soru işaretleri kalan banka, kredi notu düşük olanlara kredi verirken resmen kılı kırk yarar. Aktif bank bu muamelenin önüne geçmek ve kolay kredi anlayışını sunmak için kredi notu düşüklere özel kredi fırsatını ortaya koyuyor.

Aktif Bank Kredi Notu Düşüklere Özel Kredi Özellikleri

Bankalar, kredi verirken kişilerin ekonomik durumlarına göre faiz ve vade olanakları sunarlar. Eğer sizlerin kredi notu yeterli seviyede değilse, maalesef ödemeniz gereken faiz oranı bir hayli artmaktadır. Kredi notunuzun düşük olması demek, sizlerin krediyi geri öderken zorlanacağı anlamına gelmektedir. Bunu anlayan banka yetkilileri, kısa vadede ana paranın masraflarını çıkarmak için kredi notu düşük olanlara yüksek faiz uygulaması yaparlar.i Bu nedenle Aktif Bank kredi fırsatlarında da kredi faizleri çok yüksek seyretmektedir. Eğer kredi notunuz normal seviyede ise bu krediyle sakın ilgilenmeyin. Boşuna faiz ödemenize inanın hiç gerek yok. Aktif Bank kredi özellikleri şu şekildedir:

  • 30.000 TL’ye kadar kredi limitiniz bulunmaktadır. 20.000 TL’ye kadar olan başvurular daha kolay kabul edilirken, daha üstünde kalan başvurular banka yetkililerini zorlamaktadır.
  • Kredide genel uygulama faizi %2,59 olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak kredi notunuza göre daha yüksek ve düşük faiz oranları size sunulabilir. Kredi başvurunuzda bu teklifler size sunulacaktır. Sonrasında kabul etmeniz durumunda ilgili faiz durumundan işlem yaptırabilirsiniz.
  • Bu kredi bünyesinde en az 3, en fazla 48 ay vade fırsatı sunulmaktadır.
  • Kredi için illa ki kredi kartı almanıza gerek yoktur. Bu kredi için sadece bank kart sahibi olacaksınız. Bu kart ücretsiz olmakla birlikte, tek maksadı para transferini sağlamaktır.
  • İnternet üzerinden başvuru yapmanıza olanak sunan bu kredi, onay işlemlerini de yine ekran üzerinden sunmaktadır. Başvuru sürecine dair detayları anlatalım.

Örnek maliyet tablosu aşağıda bulunan bu kredi, piyasa bulunan en kolay onaylı kredidir diyebilirim. Bu kredi ile hemen her kredi notuna kredi alma şansı verilmektedir.

Aktif Bank Kredi Notu Düşüklere Özel Kredi

Aktif Bank Kredi Notu Düşüklere Özel Kredi Başvurusu

Kredi notu düşüklere kredi fırsatı için buradan başvuru yapabilir, düşük kredi notunuza rağmen kredi çekmenin ferahlığını yaşayabilirsiniz. Unutmayınız, kredi notunuzun düşük olması tekrar yükselmeyeceği anlamına gelmemektedir. Bu krediyi kurtuluş yolu olarak belirleyip, düzenli ödemelerle kredi notunuzu yükseltirken bir yandan da acil nakit ihtiyacınızı görebilirsiniz.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında en esnek sınırları tanıyan Aktif Bank, sunduğu bu kredi fırsatına yapacağınız başvuru sonrasında tarafınıza verilen iletişim adresleri üzerinden maksimum 72 saat içerisinde geri dönüş yapacaktır. Yapılan bu dönüşe göre kredi başvuru sürecinizin de detayları ortaya çıkacaktır.

Başvurunuz onaylanıp, tutar hesabınıza tanımlandıktan sonra dilediğiniz şekilde parayı çekebilirsiniz. Bunun için PTT şubelerinden birini kullanabilir, diğer tüm ATM’lerden alacağınız bank kart ile paranızı çekebilirsiniz.

 

- Bir önceki yazımız olan Kredi Puanı Nedir? Nasıl Sorgulanır? başlıklı makalemizde kredi notu öğrenme ve kredi notu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir