Ana sayfa / Banka / QNB Finansbank / QNB Finansbank Faiz Oranları 2019

QNB Finansbank Faiz Oranları 2019

Günümüzde birçok kişi farklı ihtiyaçları nedeniyle nakit sorunu yaşamakta ve bu amaçla bankalara başvurmaktadır. Yeni bir araç satın almak ya da konut sahibi olmak amacıyla bankalara başvuran müşteriler hayallerine kavuşmaktadır Müşterilerin bu süreç içerisinde en çok ilgilendikleri konu bankaların vade ve faiz şartları olmaktadır. Son yapılan düzenlemeler çerçevesinde QNB Finansbank faiz oranları 2019 şartlarında iyileştirmeler görülmektedir.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

En çok tercih edilen kredi çeşitlerinden birisi olan taşıt kredisi için QNB Finansbank müşterilerine cazip avantajlar sunmaktadır. Taşıt kredisi oranı güncel olarak bankada yıllık 2.49  olarak uygulanmaktadır. Taşıt kredilerinde vade en fazla 48 ay olarak uygulanmaktadır. Banka tarafından ikinci el ve sıfır araçlar için verilen taşıt kredisi için 120.000 liraya kadar olan araçlarda araç bedelinin %70’ine kadar kullandırılmaktadır. Genelde QNB Finansbank faiz oranları 2019 oranlarında banka tarafından değişiklik yapma haklı saklı tutulduğundan güncel rakamlar mutlaka sorulmalıdır.

 QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ülkemizde en fazla kullanılan Kredi türlerinin başında tüketici kredisi gelmektedir.  Eğitim, sağlık, tatil, dekorasyon ve farklı alanlardaki nakit ihtiyaçları için tüketici kredisi tercih edilmektedir. Bankalar; tüketici kredisi ihtiyacı olan müşterilerine farklı zamanlarda kampanyalar düzenleyerek daha fazla müşteriye ulaşmak istemektedir. QNB Finansbank tüketici kredisi  oranı güncel olarak yüzde 2.19 olarak uygulanmaktadır Finansbank 36 aya kadar tüketici kredisi sunmaktadır. Banka; tüketici kredilerinde komisyon almazken, binde 5 oranında dosya masrafı istemektedir ve 12 aydan daha uzun süreli olan kredi kullanımlarında hayat sigortasını zorunlu kılmaktadır.

QNB Finansbank Konut Kredisi  Faiz Oranları

QNB Finansbank; konut kredisinde müşterilerine farklı vade ve ödeme seçenekleri sunmaktadır. 120 aya kadar olan konut kredilerinde ana faiz oranı %2.19 olarak belirlenmiştir. QNB Finansbank sadece çiftçiye özel olarak konut kredisinde faizi % 2.56 olarak belirlemiştir. Bankanın konut kredisi ödeme şekilleri, müşterinin isteğine göre tasarlanmaktadır. Kredi ödemeleri;  artan taksitli ya da azalan taksitli olabilmektedir. Müşteri isterse taksitlerini eşit ödemeler halinde yapabilmektedir.

Son değişen yönetmelik ile beraber enerji bakımından A sınıfı olan konutlarda %90 oranında kredi sağlanabilmektedir. Ayrıca QNB Finansbank faiz oranları 2019 imkanlarından yararlanmak, güncel oranlar ve şahsa özel avantajlar için bilgi almak amacıyla  bankanın internet sitesinde ya da şubelerinden başvuru yapılabilir.

- Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Kredi Seçenekleri Nelerdir? başlıklı makalemizde QNB Finansbank internet kredi ve QNB Finansbank kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir