Ana sayfa / Banka / QNB Finansbank / QNB Finansbank Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvuruları

QNB Finansbank Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvuruları

QNB Finansbank kredi kartı hemen herkes tarafından merak edilen bir konudur. QNB Finansbank bünyesinde birden fazla bireysel kredi kartı bulunmaktadır. Yazımızın içerisinde tüm bu kartların özelliklerini ve başvuru yollarını bulabilirsiniz. Günümüz bankacılık anlayışında her bankanın birden fazla kredi kartı seçeneği yer alıyor. Bankalar müşterilerine farklı harcama ve fırsat seçenekleri sunabilmek için birden fazla kredi kartını piyasaya sunmaktadır. Bir tüketicinin yapması gereken en önemli şey bu kartlar arasında mantıklı bir seçim yapmaktır. Aylık ve yıllık masraflar bata olmak üzere, kredi kartının hangi özellikleri bünyesinde barındırdığını bilmeniz gerekmektedir. QNB Finansbank kredi kartı seçenekleri arasında her kartın size ne sunup, ne sunmayacağını belirttik. Bu seçenekleri kendi harcama alışkanlıklarınıza ve bütçeniz göre değerlendirerek ilgili başvuru linkinden başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Aşağıda sizlere anlatacağımız tüm kredi kartları, diğer bankalarında bünyelerinde yer alan kredi kartlarına benzer olarak aylık bazda alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu kredi kartları sayesinde, aylık olarak harcamalarınızı yapabilirsiniz. Sonrasında faizsiz olarak bir ay öncesinde yaptığınız borçların tamamen faizsiz olarak geri ödeyebilirsiniz. QNB  Finansbank kredi kartları arasından seçim yaparken, faiz uygulamalarını ve kart özelliklerini dikkate alın. Eğer işinize hiçbir şekilde yaramayacak olan bir özellik mevcutsa, o kredi kartından uzak durun. Bu sayede ekstra ücret ödemekten tamamen kurtulabilirsiniz. Her özellik beraberinde kredi kartı aidatına eklemede bulunur, bunu unutmayın.

QNB Finansbank Kredi Kartları Bireysel

Sizler için aşağıda hemen her QNB Finansbank kredi kartını anlattık. Aşağıda yer alan QNB Finansbank kredi kartı seçenekleri bireysel kullanıma odaklıdır. Eğer ticari bir işletme sahibiyseniz, bu kartların dışında kalan “ticari kredi kartları” yazımıza göz atabilirsiniz. Orada yine QNB Finansbank bünyesinde yer alan ticari kredi kartlarını konumlandırdık. Aylık harcamalar yapmak ve bu harcamaları belirli yasal sınırlar içerisinde taksitlendirmek tüm bu kredi kartlarıyla yapabileceğiniz işlemler arasında yer almaktadır. İşte QNB Finansbank kredi kartı çeşitleri:

CardFinans Özellikleri

QNB Finansbank kredi kartları hakkında her şey.

QNB Finansbank kredi kartı seçenekleri arasında yer alan, en sade kredi kartlarından bir tanesidir. Bu kart ile 100 TL tutarındaki bir harcamayı, 1 ay erteleme hakkına her ay sahip oluyorsunuz. Ayrıca taksit yapmayan işletmelerde bile sonradan taksitlendirme şansınız QNB Finansbank kartı tarafından size sunuluyor. Ekstrenizi öderken zorlandığınız günler elbette olmuştur. O gibi dönemlerde bu kart asgari tutarın gerisine kalan borcu taksitlendirme olanağını sizlere sunmaktadır. 6,9 ve 12 taksitle nakit avans kullanabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartları içerisinde bu özelliklerin tamamı istisnasız olarak yer alır. Hediye para özelliği ile bazı harcamalarınızda bedava alışveriş imkânı sunmaktadır.

Bu kredi kartına başvurmak için buraya tıklayın.

CardFinans Xtra Özellikleri

Bu kartın diğer CardFinans kartlarından tek farkı, yurt dışında ve hava alanlarında sunuğu ayrıcalıklardır. CardFinans kredi kartı özellikleri arasında yer alan bu ayrıcalıklar, bu karta sahip olan hemen herse tanınmaktadır. Bu kart ile döviz boyutunda harcama yapabilir, sonrasında TL güncel kurlarına çevrilmiş ücretle taksitlendirme yapabilirsiniz. Bu size yurt dışında yapacağınız harcamaların ödenmesi noktasında büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bu kartı eğer sıkça yurt dışına çıkıyorsanız veya Atatürk ve Sabiha Gökçen Hava limanlarında zaman geçiriyorsanız tercih etmelisiniz. O alanlarda da hediye harcama olanakları bulunmaktadır.

Bu kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayın.

CardFinans Emekli Özellikleri

Maaşını QNB Finansbank bünyesinden alan ve almaya devam edecek olan müşteriler için emekli kredi kartı uygulaması yapılmaktadır. Bu kredi kartının özellikleri belli alışveriş alanlarında indirimlerle sınırlıdır. Sağlık, eğitim, gıda ve diğer harcamalarda yıllık maksimum 15 TL tutarında alışveriş kapsayan indirimler yapılmaktadır. Kazançlı bir kart olduğu söylenemez. Eğer emekli bir bireyseniz, QNB Finansbank kredi kartlarından ziyade Ziraat Bankasına yönelmenizi öneririz.

Emekli kredi kartına başvurmak için EMEKLİ yazıp 2273’e SMS gönderin. Eğer maaşınızı QNB Finansbank bünyesinden almıyorsanız, şubeye gitmeli ve maaşınızı taşıdıktan sonra başvuru yapmanız gerekir.

CardFinans Xclusive Özellikleri

Durmadan seyahat edenler ve araç kiralayanlar için güzel bir kredi kartı, ancak standart tüketici için biraz masraflı olabilir. Hava alanlarında, araç kiralamalarında, şoförlü araç kiralarında, uçak biletlerinde, kulüp girişlerinde ve global alanlarda birçok farklı fırsatı bünyesinde barındıran bu kart yurt dışında yaşam için çok uygun. Ancak ülkemiz içerisinde kullanmak için pekte uygun değil. QNB Finansbank kredi kartı seçenekleri arasında yer alan bu model hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer bu karta başvuru yapmak istiyorsanız, buraya tıklamanız yeterlidir.

CardFinans Hemşire Kart Özellikleri

QNB Finansbank kredi kartı seçenekleri arasında yer alan hemşire kart, sağlık personeline özel olarak lanse edilen bir kredi kartıdır. Bu kredi kartına sadece sağlık personeli başvuru yapabilmektedir. Bu hemşire kart bünyesinde şu özellikler yer almaktadır:

  • Bu kart bünyesinde kart aidatı alınmamaktadır.
  • Bu kart size harcamalarınızı bildirmektedir.
  • Temassız ödeme özelliği bulunur.
  • Acil asist özelliği ile ekonominizi destekler.

Hemşire kart başvurusu yapmak istiyorsanız, buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

CardFinans Fix Özellikleri

QNB Finansbank kredi kartı türleri arasında Ziraat Bankasının yakında tanıtmış olduğu Bankkart Kombo kartı ile çok benzeyen bir kart yer alır. Fix kredi kartı olarak bilinen bu kart bünyesinde, iki kart birden yer almaktadır. Ön yüzünde kredi kartı, arka yüzünde banka kartı yer alan bu kart sayesinde cebinizde tek kart taşıyarak hemen her türlü işleminizi yapabilirsiniz. Memur ve orta segment çalışan için oldukça uygun bir kredi kartıdır. Temassız ödeme ile 90 TL’ye kadar olan harcamalar kolayca, kredi kartının post cihazına yaklaştırılmasıyla yapılabilmektedir. Dilerseniz bu özelliği müşteri hizmetleri, üzerinden iptal ettirebilirsiniz.

Başvuru yapmak için buraya tıklayabilir, TC kinlik numaranızı yazıp 3457’ye göndererek de başvuru yapabilirsiniz.

CardFinans GO Kredi Kartı Özellikleri

GO kredi kartı gençlere ve hep genç kalanlara yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu kredi kartına 18-24 yaş aralığında olan hemen herkes başvuru yapabilir. Bu kredi kartının limiti diğer kredi kartlarına göre düşüktür. Ancak avans ve faiz olanakları çok uygundur. Eğer kredi kartı borcunuzun asgarisini ödediyseniz ve geriye sadece 150 lira kaldıysa bu durumda o borca faiz işlemez. Kredi kartı borcunuzu ödedikten sonra isterseniz 150 liralık avans çekebilirsiniz. Bu kart bünyesinde taksitlendirme ve indirim yönünde birçok fırsat bulunmaktadır. Finansbank kredi kartı seçenekleri arasında en uygun genç kartı diyebileceğimiz kredi kartıdır.

Başvurmak için GO yazın 2273’e gönderin veya buraya tıklayarak başvuru formunu doldurun.

CardFinans Taraftar Kredi Kartları Özellikleri

En başta anlattığımız standart CardFinans kredi kartı ile aynı özelliği bünyesinde barındıran bu kartlar, ekstra olarak takımlara bağış yapabilme özelliğine sahiptir. Bu bağışlar kesinlikle size yansıtılmaz. Yaptığınız her alışverişte minimal miktarlar banka ile spor kulübü arasında yapılan anlaşmaya göre bağışlar yapılmaktadır.  Bu kartların üzerinde ilgili takımın yani bağış yapılacak olan takımın renkleri yer aldığından, fanatik takım severler için büyük bir etkisi bulunmaktadır. QNB Finansbank kredi kartı seçenekleri arasında en çok rağbet gören kartlardan biri de budur. Takım kartlarının  çeşidi bulunmaktadır:

  • Trabzon Spor –> başvuru için buraya tıklayın.
  • Bursa Spor –> başvuru için buraya tıklayın.
  • Fenerbahçe –> başvuru için buraya tıklayın.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra kişilerin aklını kurcalayan bir diğer soru da bu kartların durumunun ne olduğudur. Bu kredi kartları adınıza düzenlenmeye başlandıktan sonra ortalama 3 gün içerisinde basım bandından çıkarlar. Ancak bu kartın başvuru sonrasında hangi aşamada olduğunu öğrenmek istiyorsanız, buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Bu ekran üzerinden kredi kartı başvuru sorgulama işlemini kolayca yapabilirsiniz.

CardFinans Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Yukarıda yer alan kredi kartlarından herhangi birine başvuru yaptıktan sonra tarafınıza ulaştırılma süresi tahminen size iletilecektir. Bu kartları teslim almanın iki yolu bulunur:

  • Adrese kredi kartı alma
  • Şubeye kredi kartı alma

Her iki yöntemle de kredi kartınıza ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Bu iki yöntemden ilki yani adrese kredi kartı alma diğerine göre daha kısa sürmektedir. Kredi kartı kaç günde gelir sorusuna cevaben adrese bir kredi kartının ulaşması ortalama olarak 10 günü bulmaktadır. Bu tamamen kargo şirketinin tutumuna bağlıdır. Size verilecek olan referans kart numarası ile yine size belirtilen kurye numarasından sorgulama yapabilirsiniz.

Şubeye gelen kredi kartları ise daha uzun sürede tarafınıza ulaşacaktır. Sizin ulaşmasına uygun olarak en yakın şube tercih edilir. Ve sonrasında tarafınıza basılan kredi kartı şubeye gönderilmek üzere listeye alınır. Şube kargolarında malzeme limiti olduğundan bir aya kadar beklemeniz gerekebilir. Şubeden kredi kartı almak mantıklı bir süreçtir. Tek sorunu uzun sürebiliyor olması olarak karşımıza çıkar.

- Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Kredi Seçenekleri Nelerdir? başlıklı makalemizde QNB Finansbank internet kredi ve QNB Finansbank kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir