Ana sayfa / Banka / QNB Finansbank / QNB Finansbank Kredi Seçenekleri Nelerdir?

QNB Finansbank Kredi Seçenekleri Nelerdir?

QNB Finansbank kredi seçenekleri arasından seçim yapmadan önce yazımızı okuyarak hemen her türlü internet üzerinden başvurulu Finansbank kredisi hakkında bilgi alabilirsiniz. Her banka birden fazla kredi kampanyası ve seçeneği sunmaktadır. Sunulan bu seçenekler arasından mantıklı bir seçim yapmanız sizin faydanıza olacaktır. Bu seçimde bizlerin sizlere sunduğu bilgileri baz alabilirsiniz. İyi bir kredi fırsatı “düşük kredi faizi” adı altında sunulan kredidir. Uygun bir kredi faizi, sizlerin daha rahat ödeme periyotlarına girmesine sebebiyet verir. Bu nedenle kredi çekmeden önce hemen her bankayı araştırmanız ve buna bağlı olarak uygun seçenekleri değerlendirmeniz gerekir. Sizler İçin QNB Finansbank bünyesinde yer alan hemen her internet başvurulu krediyi derledik. QNB Finansbank kredi seçenekleri oldukça fazla ancak karışık değil.

Bankalar, kredi vermek için hemen her türlü yolu denerler. Kampanya isimleri hatta faizleri değişse bile bankaların kazançları bir şekilde sabit tutulur. Bankalar kredilerine şartlar koyarak müşterileri üzerinden belirli bir kâr oranını kazanmayı kesinlikle ihmal etmezler. Bu nedenle kredi seçimi yaparken en uygunu araştırmalı ve masrafları göz önünde bulundurmalıyız. Az önce belirttiğimiz en uygun faiz oranının yanına birde “en düşük masraflı” özelliğini ekleyin. QNB Finansbank kredileri arasında bu özelliklere uygun krediler de yer alıyor. Sizler için internet ortamında başvuru yapılması muhtemel QNB Finansbank kredilerini derledik.

QNB Finansbank Kredisi: İhtiyaç Kredileri

QNB Finansbank kredi seçenekleri arasında özellikle düşük faiz oranıyla göze çarpan ilk kredi kampanyası hiç şüphesiz “ihtiyaç kredi” adı altında sunulan fırsatlardır. İnternet üzerinden yapacağınız başvurularda iki çeşit ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Diğer kategorilerde yer alan kredi seçenekleri ve daha yüksek harcama sınırları için en yakın şubeye gitmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz bu QNB Finansbank ihtiyaç kredi seçeneklerine bakalım.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama için buraya tıklayın.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru için buraya tıklayın.

Bu iki kampanya aynı özelliklere sahiptir. İhtiyaç Kredisi ve Online Kredi olarak bilinen bu iki kredi fırsatında, değişken faiz oranı uygulaması yapılmaktadır. 1 ay ile 48 ay arasında vade seçeneği her iki banka bünyesinde de yer almaktadır. QNB Finansbank kredi seçenekleri arasında yer alan bu iki kredide en düşük faiz oranı %1,33 olarak belirlenmiştir. Bu düşük faiz oranlarından faydalanmanız için kredi notunuzun en az 1800 seviyesinde olması gerekir.

QNB Finansbank Konut Kredisi

QNB Finansbank kredi türleri arasında yer alan konut kredileri, temelde onayı zor alınan bir kredi olarak karşımıza çıkmaktadır. QNB Finansbank bünyesinde sunulan bu kredi türünde bir kredi kampanyasına internet üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Bu kampanyanın adı “Standart Konut Kredisi” olarak bilinirken standart faiz uygulamasına tabi tutulmaktadır. Bu kredinin internet ortamındaki faiz uygulaması %1,65 olarak bilinirken, 180 aya kadar vade seçeneği de yine kredi bünyesinde bulunmaktadır. QNB Finansbank konut kredisi ile temel beklentilerinizin altında bir krediye sahip olabilirsiniz. Bunun nedeni ise rakiplere göre faiz uygulamasının .ok yüksek olmasıdır. Kredinin aktif başvuru limiti, 1.500.000 TL olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank konut kredisi hesaplama için buraya tıklayın.

QNB Finansbank Konut Kredisi başvurusu için buraya tıklayın.

QNB Finansbank Kredi Seçenekleri: Taşıt Kredisi

Taşıt alabilmeniz için kredi çekmeniz gerekiyorsa, internet üzerinden sunulan QNB Finansbank taşıt kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Bu kredi bünyesinde %1,80 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu kredi içerisinde yine ihtiyaç kredisinde olduğu gibi 48 aylık bir vade uygulaması yer almaktadır. Aslına bakılırsa diğer araç kredileri göz önünde bulundurulduğunda, QNB Finansbank kredi seçenekleri arasında yer alan taşıt kredisi pek de cazip görünmüyor. Hatta birçok bankanın sunduğu krediye göre bu taşıt kredisi çok yüksek bir faiz oranı bile sunuyor. Ancak ortalama seviyede ve kolay onay alınabilen bir kredi arıyorsanız QNB Finansbank taşıt kredisi tam da size göre.

QNB Finansbank Taşıt kredisi hesaplama için buraya tıklayın.

QNB Finansbank Taşıt kredisi başvurusu için buraya tıklayın.

Yukarıda yer alan kredilerin tamamına internet üzerinden başvuru yapıp, öncesinde ilgili link üzerinden hesaplama yapabilirsiniz. Bu kredilerin faiz oranları kişinin taleplerine ve niceliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Daha ayrıntılı bilgi ve destek için en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir