Ana sayfa / Genel / Taraftar Kartı Bonus Kazandırıyor mu? Taraftar Kartı Özellikleri

Taraftar Kartı Bonus Kazandırıyor mu? Taraftar Kartı Özellikleri

Garanti Bankası ve Denizbank gibi bonus kart kullandıran tüm bankalar, taraftar kartı bonus kazandırıyor mu? sorusuna olumlu cevap verilen finans kuruluşladır. Garanti Bankası’nın bonus kartı Trabzonspor taraftar kartı ile yapılan alışverişlerde Trabzonspor Kulübü’ne herhangi bir ekstra ücret ödemeden katkıda bulunmak mümkündür. Kullanıcıya özel 1967 ile başlayan Trabzonspor Taraftar numarasına sahip olmak da söz konusudur. Denizbank da kart kullanıcılarına bonus puan vermektedir. Bonus taraftar kartı, Bonus’un bütün özelliklerini taşır. Bu sayede futbol takımına özel olarak tasarlanan Bonus’a özel yapılacak kampanyalarla birlikte Bonus’un kampanyalarından da yaralanmak mümkündür. Taraftar kart sahipleri arasında yapılan çekilişi sonunda kazananlar, tuttukları takımın yer alacağı tüm organizasyonlara, takımın deplasmanda oynayacağı resmi maçlara da takımla birlikte gitme hakkını kazanır. Denizbank’ın sunduğu bonus taraftar kartında da aynı özellikler vardır.

Taraftar Kartı Temassız Ödeme Özelliğine Sahiptir

MasterCardPayPass altyapısı ile temassız ödeme ayrıcalığına sahip olan bonus taraftar kartı ile 50 TL ve altında olan ödemeleri bozuk para taşımaya gerek kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilir. Nakit gereksinimleri ile ödeme kolaylıkları gibi birçok ürün seçeneği bonus taraftar kartı ile birlikte sunulur. Taraftar kartı bonus kazandırıyor mu? denildiğinde alışveriş sırasında kazanıldığı, bu puanlarla bedava alışveriş yapıldığı da bilinmelidir. Ayrıca taksitli nakit avans avantajı ile sabit taksitle ödenebilen uygun faiz oranlarıyla nakit gereksinimleri anında karşılanabilir. Bunların yanı sıra bir ekstre “ekstre atlat” özelliği ile bir ay sonra ödenebilir. Hesapta para olmasa bile karttan havale ve EFT ile bankanın internet şubesinden ve ATM’lerden havale ile EFT yapılabilir.

Taraftar Kartı Nasıl Bonus Kazandırır?

Taraftar kart ile alışveriş yapıldığında, 1 TL değerindeki bonus kazanılabilir. Taraftar Bonus’a sahip olabilmek için internet bankacılığındaki Kartlar, Bonus, Takımına Destek Ol bölümünden, başvuru yapılabilir. Kampanyanın müşteri bazında olduğu, kampanya dahilinde müşteri bazında maksimum 40 TL bonus kazanılabildiği unutulmamalıdır. Kazanılan bonusun ise başka karta aktarılması söz konusu değildir. Taraftar kartı bonus kazandırıyor mu? denildiğinde ise kazandırdığı, kazanılan bonusla bedava alışveriş yapıldığını söylemek mümkündür. Ancak bonusların yüklenebilmesi için kartların açık ve kullanılabilir halde olmaları şarttır.

- Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evden Paketleme İşi Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir