Ana sayfa / Banka / TEB / TEB Bankası Kredileri Faiz Oranları 2019

TEB Bankası Kredileri Faiz Oranları 2019

Türkiye’nin köklü finans kurumlarından Türk Ekonomi Bankası yani TEB, 1927 yılında bankacılık faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana şube ağını genişletmiştir. 74 ülkede faaliyeti olan BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır.  Günümüzde TEB Bankası Kredileri Faiz Oranları 2019 yılındaki oranları ile her türlü ihtiyaç için makul çözümler üreterek müşterilerine yardımcı olmaktadır.

TEB Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

TEB Bankası taşıt kredisi ile araç sahibi olmak isteyen müşterilerine uygun şartlar sunmaktadır.  Araba sahibi olmak isteyen müşterileri için, TEB Bankası Kredileri Faiz Oranları 2019 yılında uygun seçenekler sunmaktadır. TEB Bankasının belirlemiş olduğu % 2.65’lik taşıt kredisi faiz oranı ile 48 aya kadar vade ile araç satın alma olanağı vardır. TEB Bankası araç sahibi olmak isteyen müşterilerine uygun şartları sağlamaktadır.

TEB Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Bankanın açıklamış olduğu, TEB Bankası Kredileri Faiz Oranları 2019 yılında konut kredisi konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. TEB bankası, konut kredisinde uygun şartları sağlayarak, müşterilerini ev sahibi yapmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası’nın konut kredisi faizi oranı %2.58 olup, istenirse 120 aya vadeyi uzatarak dileyen herkes ev sahibi olma imkânına kavuşmaktadır.

TEB Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Tüm bireysel ihtiyaçlar için kullanılabilen Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi 36 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Kredi faiz oranı ise %2,40 olarak açıklanırken, müşterilerine uygun ödeme ve taksit seçenekleri sunarak, kredilerini kolayca geri ödeyebilme olanağını da sunmaktadırlar.

Türkiye Ekonomi Bankası olarak 2019 yılında kredi faiz oranlarını en uygun oranlarda belirlemeye çalışarak kullanılmak istenen kredi türü ne olursa olsun, müşterilerinin uygun şartlarda ve taksit seçenekleri ile zorluk çekmeden hem ihtiyaçlarını finanse etmeyi sağlarken aynı zamanda da kolaylıkla geri ödeme olanağı sunmaktadır. TEB olarak her türlü kredi konusunda uygun şartları sağlamaya çalışmaktadır.

CEPTETEB uygulaması sayesinde artık şubeye gitmeden de bu hizmetlerin tamamı alınabilmektedir. Sadece belge gerektiren durumlarda kredinin onaylanması halinde banka şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında kredi başvuruları veya kredi kartı başvurusu gibi hizmetleri anlık olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Son olarak TEB Bankası Kredileri Faiz Oranları 2019 yılında diğer bankalara göre daha düşüktür.

- Bir önceki yazımız olan TEB Konut Kredisi Faiz Oranları 2019 başlıklı makalemizde TEB konut kredisi faiz oranları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir