Ana sayfa / Banka / TEB / TEB POS Destek Hattı Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

TEB POS Destek Hattı Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

TEB POS destek hattı üzerinden hemen her türlü POS sorununa çözüm bulabilirsiniz. Günümüz bankaları tarafından lanse edilen bu hizmetler sayesinde, kredi kartı kullanan müşterilerin artmasına karşın satıcı kesim çok rahat şekilde hizmet sunabilmektedir. Bu hizmetlerin kullanılmasında etkin rol oynayan POS cihazlarının da olası arızaları veya hata kodları bulunabilmektedir. Bu gibi durumlarda da yine bankalar müşterilerine akıcı bir hizmet sunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulan ve diğer tüm bankalarca da lanse edilen bu hizmet ile temel beklentilerinizin yanı sıra POS cihazınıza bağlı bankacılık işlemlerinizi de kolayca görebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası kredi kartı kullanan müşterileriniz için ayrıcalıklı teklifler sunan POS cihazları sunmaktadır. TEB POS Destek Hattı üzerinden kesintisiz destek alarak bu cihazları sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulan bu hizmet bünyesinde diğerlerinden farklı olarak kullanım kılavuzu da internet ortamında müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede cihazın üzerinde gelen kılavuzu atsanız bile hemen kılavuzu PDF formatı ile indirerek sorularınıza az da olsa cevap bulabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası şubeleri aracılığıyla temin edebileceğiniz POS cihazları ile oldukça seri satış işlemleri yapabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yapılandırma çalışmaları yapılan bu cihazlar Bonus kartlar için ekstra kampanyalar barındırmaktadır. Bu kampanyaların nerede ve ne şartlar altında kullanılacağını merak ediyorsanız, buraya tıklayarak indirebileceğiniz kullanım kılavuzu üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. TEB POS Destek Hattı da yine bu konu kapsamında hizmet sunmaktadır ancak hızlı yanıt için kılavuzu öneriyoruz. Bu hatta ulaşmak tamamen ücretsizdir ve normal bir telefon görüşmesi olarak algılanır. Operatör tarafından sizin hattınıza tanımlanan dakika hakkından konuşma süreniz boyunca düşüş yapılır ve bu sayede faturalı hat kullanıyorsanız faturanıza, kontörlü hat kullanıyorsanız bakiyenize ekstra ücret yansıtılmaz. Dilerseniz TEB POS Destek Hattı ulaşım bilgilerini ve tarafınca sunulan danışmanlık hizmetlerinin detaylarına bakalım.

TEB POS Destek Hattı Telefonu ve İletişim Numarası

TEB POS Destek hattı için belli bir numara bulunmaktadır. TEB POS müşterisi olarak görünüyorsanız her ne şartlar altında yer alırsanız alın, destek almak için bu numarayı aramanız gerekmektedir. Aradığınız cep telefonunun banka sisteminde işletme adına kayıtlı olarak görülmesi kimlik doğrulama sürecinde sizlere çok büyük katkı sağlayacaktır. TEB POS destek hattı telefon numarası şu şekildedir:

TEB POS DESTEK HATTI TELEFON VE İLETİŞİM NUMARASI 

–/  0212 635 65 12 \–

Bu numarayı arayarak hemen her türlü üye iş yeri destek alabilmektedir. Kredi karıyla alışveriş yapmak isteyen müşterilerinize kaliteli ve kesintisiz bir hizmet sunmak istiyorsanız, kullandığınız POS cihazını iyi bilmeli ayrıca olası durumlarda hızlı çözümler sunabilmelisiniz. Bu gibi olanakların tamamını tek bir destek hattı üzerinden yakalayabilirsiniz. TEB POS Destek Hattı tel numarası üzerinden başvuru sürecinde olan cihaz takibine varıncaya kadar hemen her türlü soruna çözüm bulabilirsiniz. Buna ek olarak TEB POS hata kodu arayışına girmek yerine direkt bu hattı arayarak destek alabilirsiniz.

TEB POS Destek Hattı Müşteri Hizmetleri Haritası

TEB POS destek hattını aramanız durumunda karşınıza bir telesekreter menüsü çıkacaktır. Bu menü üzerinden ilgili bölüme girmeli ve direkt müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir. TEB POS Destek Hattı üzerinde 5 adet menü yer almaktadır. Bu menüler arasından yapacağınız seçimlerde tutarlı olmanız gerekmektedir. Bu süreçte yanlış menülere girmeniz durumunda destek almak için oradan buraya sürüklenirsiniz. Bu nedenle seçimlerinizi mantık çerçevesinde yapmanız gerekir. TEB POS Destek Hattı üzerinde yer alan 5 temel hizmet menüsü şu şekildedir:

ÖNEMLİ NOT : Başında bulunan numaralar, telefonda çağrı merkezi telesekreterine karşın tuşlamanız gereken numaralardır. Güncel takip için sesli komutları dinleyin ve ilgili menüye söylenen numaralı tuşa basarak ulaşın.

  1. POS Hata, Arıza ve Soru Menüsü; Ekstra Rulo Talebi
  2. POS Cihaza Bağlı Hesap Sorgulaması
  3. POS Cihazına Ait Güncel Provizyon İşlemi
  4. Sanal POS Bilgi ve İşlem Servisi
  5. Diğer sorunlara çözüm bulma servisi

- Bir önceki yazımız olan Faizsiz TEB Media Markt Kredisi Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizde faizsiz media markt kredisi ve media markt kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir