Ana sayfa / Genel / Türk Telekom (AVEA) Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom (AVEA) Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, 2019 yılında da mevcut kampanyalarının üstüne yeni kampanyalar düzenleyerek Türk Telekom bedava internet kampanyası alanını genişletmiştir. Şirketin müşterilerine “2x” katlanan internet kampanyası ile farklı avantaj sunmaktadır. Bu kampanyaya dahil olan abonelerin örneğin 4 GB’lık paket kullanmaları durumunda mobil internetleri 90 gün boyunca 8GB’ye yükseltilmektedir. Bu kampanya 3 aylıktır. 3 aylık sürenin dolmasının ardından kampanya kendiliğinden sonlanmaktadır. Herhangi bir ücret kesimi olmamaktadır. Bu kampanyada 3G’ye uyumlu olan sim kartını 4.5G’ye uyumlu olan bir sim kartla değiştirme şartı bulunmaktadır Kampanyadan yararlananlar ise faturasız abonelerdir. Sim kartın değişmesinin ardından 2KAT yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir. Hediyenin aralıksız yüklenmesi için tarifenin açık olması gereklidir.

Türk Telekom Selfy’nin Mor Kampanyası

Türk Telekom Selfy’nin Mor 1GB Kampanyası, özellikle faturasız hat kullanıcısı olan Selfy’liler bedava 1GB kazanmaktadır. Bu kampanyaya katılabilmek için hatta Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin aktif olması şartı vardır. Kampanyaya kayıt olabilmek için faturasız Türk Telekom hattından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderilmelidir. Türk Telekom bedava internet kampanyası kapsamında “Sil Süpür Kampanyası” başlığı altında bir kampanya daha vardır. Kampanyadan yararlanmanın ön koşulu, için Türk Telekom online İşlemler uygulamasına giriş yapılması ve “Sil Süpür” oyununun oynanmasıdır. Hediyeler her perşembe saat 08:00’a kadar yenilenmektedir. Kampanyadan yararlanmak için kayıt olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

4,5G Türk Telekom (AVEA) Bedava İnternet Kampanyası

Cihazı 4,5G uyumlu olanların sim kartlarını 4,5G uyumlu sim kart ile değiştirmesi durumunda 30 gün geçerli olan 1GB bedava internet sahibi olmaktadır. 4,5G Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılabilmek için SIM kartlarını 4,5G uyumlu olan bir SIM kartla değiştirmelerinin ardından 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeleri gereklidir. Bu işlemi yapan tüm aboneler 30 gün geçerli olmak şartıyla 1GB internet hediyesi kazanmaktadır. Bin başka kampanya da Türk Telekom (AVEA) e-fatura hediye “1gb” kampanyasıdır. E-fatura abonesi olan tüm Türk Telekom mobil müşterileri, mevcut tarifelerine ek hediye 1GB internet kazanmaktadır. O halde Türk Telekom bedava internet kampanyası içinde yer alan 1GB bedava interneti kazanmak için 1GB yazılıp boşluk bırakıldıktan sonra e-mail adresi yazılmalı ve 3008’e SMS olarak gönderilmesi gereklidir.

- Bir önceki yazımız olan Turkcell Mobil Bedava İnternet Paketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir