Ana sayfa / Genel / Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Eski adı AVEA olan Türk Telekom, faturalı ve faturasız hatlar için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir ve kullanıcıları, Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile ilgili bilgi alarak internet paketlerini çok daha rahat kullanmak istemektedir. Türk Telekom (AVEA)’nın abonelerine sunduğu kampanyalardan birisi, 10GB bedava internet avantajıdır. Özellikle özel günlerde birbirinden farklı kampanyalar düzenleyen Türk Telekom, abonelerine 10GB’ye kadar internet hediye ederek gerek sosyal medyada gerekse internette uzun süre kalmalarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Türk Telekom, “2x” katlanan internet kampanyası ile de abonelerine önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bu kampanya ile tarifelerinde kaç GB internet varsa bir o kadar da Türk Telekom vermektedir. Hediye internet paketi 90 gün boyunca verilmektedir. Örneğin 4GB internet paketi olan bir abonenin hattına 8GB olarak hattına tanımlanmaktadır ve bu süre 90 gündür. 3 ay sonunda da kampanya otomatik olarak sonlanmaktadır.

Türk Telekom (AVEA) Selfy Mor 1GB Kampanyası

Tür Telekom (AVEA), müşterilerine Selfy’den de bedava internet sunmaktadır. Selfy Mor 1GB Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ndeki faturasız hat kullanıcıları, internet paketlerine ilave olarak bedava 1GB kazanmaktadır. Türk Telekom bedava internet kampanyaları için ön koşul, Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin aktif olmasıdır. Kampanyaya katılmak için MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderilmelidir. Ayrıca Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığı ile de kayıt olunabilmektedir. Türk Telekom (AVEA) sil süpür kampanyası da farklı bir bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyaya dahil olmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının yüklenmesi ve “Sil Süpür” oyununun oynanması gereklidir. Hediyeler ise her perşembe saat 08:00’a kadar yenilenmektedir. Hediyelerin tanımlanmasının ardından abonelere tanımlama SMS’i gönderilmektedir. SMS’in gelmesinden sonra hediyeler kullanılabilmektedir.

Türk Telekom (AVEA) e-Fatura 1GB Kampanyası

Türk Telekom e-Fatura abonesi olanlar,1GB hediye internetin sahibi olmaktadır. Aboneliğin başlatılması ile birlikte faturaları e-posta adresi üzerinden kolaylıkla takip edilebilmekte, bunu yanı sıra kağıt israfı önlenerek doğaya katkıda bulunmak mümkündür. Türk Telekom (AVEA) e-fatura hediye 1GB kampanyası şartları vardır. O halde Türk Telekom bedava internet kampanyaları kapsamında e-fatura hediye 1GB internetin sahibi olabilmek için 1GB yazıp boşluk bırakıldıktan sonra e-mail adresi belirtilmeli ve 3008’e SMS gönderilmelidir.

- Bir önceki yazımız olan Vodafone’dan Bedava İnternet Nasıl Kazanırım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir