Ana sayfa / Genel / Turkcell Enflasyonla Mücadele Hediye İnternet

Turkcell Enflasyonla Mücadele Hediye İnternet

Turkcell hediye internet paketleri arasında yer alan Turkcell enflasyonla mücadele hediye internet kapsamında 20GB hediye kazanılması mümkündür. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan enflasyonla mücadele kapsamında başta gıda sektörü olmak üzere otomotiv, tekstil, sağlık, perakende ve sigorta ile mobilya sektörlerinde desteklemeler yapılmaktadır. Ayrıca teknoloji sektörü de desteklemelerden nasibini almıştır. Teknoloji mağazaları enflasyon indirimi yaparken “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” logosunu kullanmaktadır. Teknoloji sektöründe de enflasyon mücadele çerçevesinde indirimler hayata geçirilmiştir. GSM operatörleri de bu mücadeleye farklı kampanyalarla destek vermiştir. Turkcell de bunlardan birisidir. Özellikle bedava internet, konuşma ve mesaj paketleri ile ilgili kampanyalar düzenleyen Turkcell, faturalı ve faturasız hat sahiplerine destek vermekte, fatura bedellerinin azalmasını sağlamaktadır.

Enflasyonla Mücadele 20GB Hediye İnternet

Turkcell kullanıcıları, Enflasyonla Topyekun Mücadele kapsamında fiyatların değişmemesi koşulu ile mevcut internetinin iki katını kullanabilme imkanı elde etmiştir. Bu kapsamda 5GB interneti olan bir kullanıcının, Enflasyonla Topyekun Mücadele kapsamında 10GB internet kullanmasını önü açılmaktadır. 10GB’lik hediye internet faturaya yansıtılmamakta, asla da yansıtılmayacaktır. Su konuda Turkcell Genel Müdürü “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nın açıklanması ile başlatılan kampanyaya destek verdiklerini belirtmiş, bu konuda Turkcell olarak üzerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduklarını bildirmiştir. Enflasyonla Topyekun Mücadele kapsamında hediye internetler anında kullanıma açılmaktadır. Turkcell enflasyonla mücadele hediye internet kampanyasından yararlanmak için 4,5 uyumlu SIM karta sahip olmak gereklidir.

Turkcell 2 Kat internet Kampanyası

Turkcell,y kullanıcılarına 2 kat internet kampanyası ile de avantajlar sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında internet paketlerine ilave olarak BiP, TV+, Dergilik, fizy ve lifebox’ta geçerli olan GB’ların da iki katına çıkması söz konusudur. Kampanya için Turkcell belli güncellemeler yapmaktadır. Bu nedenle numara taşımadan ya da yeni bir hat almadan önce Turkcell çalışanlarından ya da yetkililerinden kampanya ile bilgi alınmalıdır. Bu kampanyadan Turkcell faturasız hatta yeni abone olan kişiler yararlanabilmektedir. Turkcell enflasyonla mücadele hediye internet kampanyası kapsamında Turkcell’in mesajlaşma uygulaması BİP’e girerek “Keşfet” içinde yer alan “Enflasyonla Topyekün Mücadele” bölümü takip edilmesi durumunda mevcut internet otomatik olarak ikiye katlanmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Türk Telekom (AVEA) Bedava İnternet Kampanyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir