Ana sayfa / Genel / Turkcell Mobil Bedava İnternet Paketi

Turkcell Mobil Bedava İnternet Paketi

Turkcell, Türkiye’deki GSM operatörleri arasında lider konumdadır ve kampanyalarla müşterilerine bedava internet avantajı sunarken kullanıcılar, Turkcell Mobil bedava internet paketi kazanma yolları ile ilgili sık sık araştırma yapmaktadır. Turkcell, zaman zaman birbirinden farklı kampanyalar hazırlayarak kullanıcılarına sayısız avantaj sunmaktadır. Türkcell, her yıl olduğu gibi 2019 yılında da müşterilerine bedava web paketleri vermektedir. Müşterilerine özel bir önem veren ve özellikle önemli günlerde bedava web kampanyaları düzenleyen Turkcell, faturasız ve faturalı kullanıcılar için birbirinden farklı hediye paketleri sunmaktadır. Tukcell bedava internet paketi için cep telefonundan Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapmak yeterlidir. Aynı zamanda bilgisayardan da Turkcell web sitesine giriş yapılarak telefon numarası ve kullanıcı şifresi ile bedava internet avantajlarından yararlanılabilir.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Özellikle Turkcell Platinum kullanıcıları doğum günlerinde 24 saat süresince geçerli olan 1 GB bedava web paketinin sahibi olmaktadır. Kampanyaya katılım ve hediye internetin kullanımı için herhangi bir şart ve işlem yapılmasına gerek yoktur. Sistem doğum günü olan Platinum kullanıcılarına hediye paketini otomatik olarak tanımlamaktadır. Bunun yanı sıra Turkcell Mobil bedava internet paketi kazanma yolları araştırıldığında “Turkcell Çatlat Kazan” kampanyasından da her GNC’li Turkcell kullanıcısının bedava web paketi kazanma imkanının olduğu görülmektedir. “Turkcell GNC Çatlat” kampanyasına katılmak şartı ile yeni hediye internet kampanyalarının birinden yararlanmak mümkündür. Kampanyaya katılmanın tek şartı Turkcell GNC’li olunması gereklidir. Ayrıca Turkcell GNC uygulamasına giriş yapılarak ÇATLAT menüsünden birbirinden farklı hediye paketlerine ulaşılabilmektedir. Bu GNCTRKCLL’liler bu kampanyadan haftada iki kez yararlanabilmekte, konuşmanın yanı sıra SMS ve internet hakkına sahip olunabilmektedir.

Turkcell Mobil’den Bedava İnternet Paketi Nasıl Kazanılır?

Turkcell Mobil’den bedava internet kazanmak için yapılması gereken bazı işlemler vardır. Öncelikle Bip Messenger uygulaması açılmalı ve “keşfet” bölümünün sağ üst köşesindeki arama seçeneğine dokunulmalıdır. Arama kısmında “Kim 1 GB İster” ifadesini atanmalı ve çıkan sonuçlardaki bölüme dokunulmalıdır. Bu serviste “yarışmaya başla” başlığı altında bir seçenek yer almaktadır. Bu seçenek tıklanarak Turkcell’in sorduğu soruların hepsine doğru cevap verilmelidir. Bu sayede internet hediyeleri kazanılabilmektedir. Turkcell Mobil bedava internet paketi kazanma yolları arasında Turkcell Hesabım Bedava İnternet Paketi’nin de olduğu bilinmelidir.

- Bir önceki yazımız olan Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanırım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir