Ana sayfa / Genel / Turkcell Mobil Bedava İnternet

Turkcell Mobil Bedava İnternet

Turkcell, abonelerine bedava web hizmeti sunarak yüksek telefon faturası ödemesini önlemektedir ve Turkcell mobil bedava internet kampanyası ile önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bedava web kampanyası, hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerlidir. Özel günlerde birbirinden farklı kampanyalar hazırlayan Turkcell, müşterilerine 10GB’a kadar web hediye etmektedir. Bu kampanyadan yararlanmanın ön koşulu, Turkcell abonesi olmaktır. 2019 yılında da bedava web kampanyasına devam eden Turkcell, yılsonuna kadar mobil 4.5G 10GB ücretsiz web fırsatı sunmaktadır. 4.5G’ye geçiş kampanyası olan bu kampanya ile Turkcell aboneleri 10GB’a kadar bedava web kullanabilmektedir. 4.5G h9izmetini halen kullanmayan abonelerin, bu özelliklere sahip bir cep telefonuna sahip olmaları durumunda, eğer daha önce hizmetten yararlanmadıysa sim kartlarını herhangi bir bedel ödemeden değiştirerek bu kampanyadan yararlanmaları mümkündür.

Turkcell Mobil Bedava İnternetten Nasıl Yararlanılır?

Turkcell’in sunduğu mobil bedava internetten yararlanmak için sim kartının 4.5G’ye uyumlu olması gereklidir. Turkcell’in istediği tüm şartlara sahip olan abonelerin Turkcell mobil bedava internet avantajından yararlanması söz konusudur. Turkcell hattı ile bu kampanyadan yararlanamayanlar ise Turkcell bedava web sayfasına giriş yaparak en güncel kampanyalardan birine kullanmaları mümkündür. 4.5G hediye sim kartta bir kod vardır ve bu kodla kampanya tarihinden başlamak üzere 10GB web sunulmaktadır. Katılım için SMS gönderilmelidir. Ayrıca mobil bedava internet sadece yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Kullanım süresi 6 aydır ve bu süre içinde kullanılabilmektedir. Genelde Turkcell mobil bedava internet kapsamında verilen hediye GB hakkı süresi dolduğunda otomatik olarak iptal edilmektedir.

Turkcell Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell hediye internet için sim kartın değiştirilmesi gereklidir. Kart değişikliği yapıldığında verilen kodun ENHIZLI yazıp 2222’ye SMS aracılığı ile gönderilmesi gereklidir. Onay mesajının gelmesinin ardından hediye internet kullanılabilmektedir. Turkcell’in bir başka bedava web kampanyası da “Bedava 2GB İnternet Kampanyası”dır. Turkcell, faturasız hattan faturalı hata geçiş yapıldığında 12 ay süresince yenilenen 2Gb hediye internet paketi vermektedir. Bir başka kampanya da 1GB bedava internet kampanyasıdır. O halde Turkcell mobil bedava internet kapsamında Turkcell’e yeni gelenler 12 ay boyunca hatta tanımlı olan web paketinin yanı sıra 1GB daha web paketinin sahibi olmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Turkcell Enflasyonla Mücadele Hediye İnternet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir