Ana sayfa / Genel / Turkcell Mobil Hediye İnternet 2019

Turkcell Mobil Hediye İnternet 2019

Türkiye’nin önde gelen cep telefonu operatörlerinden Turkcell, yıl içerisinde belirli dönemlerde gerçekleştirdiği özel günlerde geçerli olan kampanyaları veya çeşitli uygulamaları indirmeniz halinde sunduğu internet paketleri gibi fırsatlar ile müşterilerinin internet paketlerini desteklemektedir. Bu sayede Turkcell müşterileri, burada yer alan Turkcell mobil hediye internet 2019 yöntemlerini kullanarak veya belirli tarihleri takip ederek ücretsiz internet kullanma imkânına erişebilmekte ve böylece halihazırda sahip oldukları internet paketlerini daha uzun vadede kullanma şansına erişebilmektedir.

Turkcell’den Uygulama İndirenlere Özel Hediye İnternet Fırsatları

Turkcell kullanıcıları, “Dergilik” uygulamasını akıllı telefonlarına indirdikleri taktirde, bu uygulamanın tanıtımı niteliğinde sunulan 1GB hediye interneti kullanmaya hak kazanmaktadırlar. 1 hafta süre ile kullanılabilen bu 1GB’lık hediye interneti dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Turkcell’in uygulama tanıtımları kapsamında müşterilerine sunduğu bir diğer Turkcell Mobil Hediye İnternet 2019 fırsatı ise “Goller Cepte” uygulamasını indiren kullanıcılarına sunduğu hediye mobil internetlerdir. Bu fırsatlardan yararlanmak için yine Dergilik fırsatında olduğu gibi, mobil uygulama mağazasından Goller Cepte uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından hattınıza 500 MB hediye internet tanımlanmaktadır. Goller Cepte uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederek, davet ettiğiniz kişi başına 500MB kazanma fırsatınız da bulunmaktadır. Ayrıca, uygulama içerisinden seçeceğiniz bir maçta gol olması durumunda, atılan her gol başına 100 MB ücretsiz mobil internet kazanmaktasınız.

 Diğer Turkcell Hediye İnternet Fırsatları

Oldukça geniş uygulama mağazasına sahip olan Turkcell’in bu uygulamaların tanıtımı amacıyla kullanıcılarına sunduğu Turkcell Mobil Hediye İnternet 2019 fırsatlarını takip etmeniz durumunda, mevcut paketinizde bulunan internet haklarını daha verimli bir biçimde kullanabilirsiniz. Bu kampanyalar kapsamında yararlanabileceğiniz “BİP Yıldızları” fırsatı ise; BİP uygulamasını indiren kullanıcıların, uygulamayı düzenli kullanması durumunda haftalık 2GB’a varan hediye internet kazanma olanağı sunmaktadır. Bir diğer fırsat ise gençlere özel. “GNÇ” uygulamasını indiren Turkcell müşterileri, haftanın iki günü uygulamaya giriş yaptıktan sonra, “Çatlat” kısmından hediye internet paketleri kazanma imkanı bulmaktadır. Buna benzer bir fırsat diğer Turkcell müşterilerine de sunulmaktadır. “Salla Kazan” uygulaması kapsamında her hafta yenilenen hakları ile kullanıcılar; başta hediye mobil internet olmak üzere, Fizy üyeliği gibi birçok fırsattan yararlanabilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Vodafone’dan Bedava İnternet Nasıl Kazanırım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir