Ana sayfa / Genel / Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom “5GB” Bedava İnternet Kampanyası!

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom “5GB” Bedava İnternet Kampanyası!

Ülkemizin önde gelen cep telefonu operatörleri, kullanıcılarını memnun etmek amacıyla çeşitli mobil internet hediye kampanyaları sunmaktadır. Bu kampanyaları takip ederek mevcut tarifelerde yer alan internet paketlerinize ek olarak, bu kampanyalar kapsamında sunulan 500MB, 1GB, 3GB ve 5GB gibi ek mobil internet paketlerini kazanma şansına erişebilir ve böylece mobil internet keyfini kesintisiz bir biçimde yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken burada yer alan adımları uygulamaktır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası gibi kampanyalardan yararlanmak için gerekli olan şartları eksiksiz yerine getirdiğiniz taktirde bedava internetiniz hattınıza hemen tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, bedava internet kampanyaları kapsamında Genç Turkcell üyesi olan 25 yaş altı kullanıcılarına özel 5GB hediye internet fırsatı sunmaktadır. “Haydi Gel” isimli kampanya kapsamında Turkcell tarafından sunulan tarifelerden bir tanesine 12 aylık abone olduğunuz taktirde, hattınıza tanımlanacak olan bu hediye interneti herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilmektesiniz. Ayrıca “Paycell”, “Goller Cepte” ve “Salla Kazan” uygulamaları içerisinden 500MB, 1GB, 3GB ve 5GB boyutlarında; günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazanmanız mümkündür. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında yer alan Vodafone fırsatlarından bahsetmek gerekirse;

Vodafone ve Türk Telekom (AVEA) Kampanyaları

Vodafone’un 4.5G altyapısını tanıtım amacıyla sunduğu 5 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için “4BUCAKG” yazıp, 4545’e SMS atmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi tamamlamanızın ardından yedi gün içerisinde hediye 5GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Bunun yanı sıra diğer hediye internet fırsatlarından yararlanmak için “Yanımda” uygulamasını telefonunuza kurabilir ve uygulama içerisinden “Bana Ne Var?” bölümünü her hafta ziyaret ederek farklı boyutlardaki hediye internet paketlerini kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında son olarak bahsedeceğimiz Türk Telekom’da ise; HEDIYE INTERNET” yazıp “5555”e SMS göndermeniz durumunda 5GB’a varan boyutlarda hediye internet paketleri kazanma şansınız bulunmaktadır. Ayrıca, “Sil Süpür” uygulaması kapsamında her hafta yenilenen hakkınızı kullanarak hediye internet paketleri elde edebilirsiniz. Türk Telekom’un gençlere yönelik “Selfy” kampanyaları kapsamında ulaşabileceğiniz birçok hediye internet fırsatları da bulunmaktadır. “Tambu” uygulamasını indiren “Selfy” kullanıcıları ücretsiz 1GB interneti dilediği gibi kullanabilmektedir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (AVEA) operatörleri, yıl içerisinde sürpriz zamanlarda kampanyalar düzenleyerek hediye mobil internet paketleri dağıtmaktadır. Bu sebeple bu kampanyalardan haberdar olabileceğiniz kanalları sıkı bir şekilde takip etmeniz, bu fırsatları yakalamanız açısından büyük önem taşımaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Turkcell Mobil Hediye İnternet 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir