Ana sayfa / Banka / İş Bankası / Türkiye İş Bankası Faiz Oranları 2019

Türkiye İş Bankası Faiz Oranları 2019

Türkiye İş Bankası’na her tür kredi için kolaylıkla başvurulurken, Türkiye İş Bankası faiz oranları 2019 avantajından yararlanmak için hemen müracaat edilmesi önerilir. Banka, ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerini gerekli şartları taşıyan gerçek ve tüzel kişiliklere uygun şartlarda vermektedir. Kefilsiz taşıt kredisi çekme imkanını sunan banka, konut ve ihtiyaç kredileri için de bu uygulamayı hayata geçirmiştir. Türkiye İş Bankası’ndan kredi kullanmak için 18 yaşından büyük, belgelenebilir gelire sahip olunması, kredi notunun banka kriterlerine uygun olması gereklidir.

Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Türkiye İş Bankası, “hızlı kredi” avantajı ise taşıt kredisi sunmaktadır. Türkiye İş Bankası faiz oranları 2019 ile sıfır ya da ikinci el, taşıt alırken uygun şartlarda alınabilir. Banka, sıfır kilometre taşıtlar için, taşıtın fatura değerinin 100 bin TL’ye kadar olan bölümü için yüzde 70’i,  100 bin TL’nin üstünde olan bölümü içinse yüzde 50’si dikkate alınarak hesaplar. İkinci el taşıtlar için noter satış bedelinin aşılmaması konuşuyla aynı değerler geçerlidir. İş Bankası’na taşıt kredisi başvurusunda bulunmak için nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösteren belge, sıfır araç satın alınacaksa taşıta ait proforma fatura, ikinci el taşıt alınacaksa aracın satan kişinin yaptırdığı en son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi gereklidir. Türkiye İş Bankası taşıt kredisi faiz oranları ise yüzde 2,5’tir.

Türkiye İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Türkiye İş Bankası, konut kredilerini de avantajlı olarak sunar. Aylık, iki ayda bir ya da üç ayda bir ödemeli konut kredisi avantajı sunan Türkiye İş Bankası, ödemesi 2, 3, 4, 5 ya da 6 ay ertelemeli olan konut kredisi de verir. Türkiye İş Bankası’ndan her tür konut için kredi alınabilir. Kredinin maksimum vadesi 120 aydır. Azami 500 bin lira için konut kredisi kullandıran Türkiye İş Bankası konut kredisi faiz oranı ise aylık yüzde 2,4’tür.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Her tür ihtiyaç için Türkiye İş Bankası’nın ihtiyaç kredisinden yararlanılabilir. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ise aylık yüzde 2,4’tür. 36 aya varan vade seçeneği ile Türkiye İş Bankası faiz oranları 2019 avantajı sağlayan banka, kredi başvurusunda başvuru formu, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ile e fotokopisi, gelir durumunu gösterir belge istemektedir. İhtiyaç kredisi için şubeden, İş Bankası’nın internet sitesinden, İşCep’ten, 4402’ye SMS göndererek ya da İŞ Bankası’nın ATM’lerinden başvuru yapılabilir.

- Bir önceki yazımız olan İş Bankasına İş Başvurusu 2019'da Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde insan kaynakları iş bankası, iş bankası alım ve iş bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir