Ana sayfa / Krediler / Bayram Kredisi / Vakıfbank Bayram Kredisi Başvuru ve Detayları

Vakıfbank Bayram Kredisi Başvuru ve Detayları

Vakıfbank bayram kredisi adı altında sunulan bayram kredisi hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Hemen her makalemizde söylediğimiz gibi bankalar kredi verebilmek için büyük çaba gösterirler. Toplumsal olarak yaşanan olaylar ve odak noktası olarak belirlenen harcama artışları, bankaların kredi seçeneklerinin artmasına neden olacaktır. Bu fırsatlardan bir tanesi de yaklaşan şeker bayramıdır. Bu bayram bünyesinde artan ihtiyaçlara ve harcamalara karşın birçok banka kredi sunarken, bu krediler arasında en uygun olanlardan bir tanesi de Vakıfbank bayram kredisi fırsatıdır. Bayram kredisi limitli ve düşük faizli bir uygulamadır.

Vakıfbank bayram kredisi için başvuru detaylarını ve özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Bu tarz bayram kredilerine başvurmak için kredi notunuzun ve borç durumunuzun uygun olması gerekmektedir. Yapılan genelge araştırmasında, kredi notunuzun 1000 puanın üstünde olması yeterli olurken; üzerinizde konut kredisi varken bayram kredisine başvurmak pek mantıklı olmayan bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Yani borcu olmayıp, kredi notu da yeterli seviyede olan kişiler Vakıfbank bayram kredisi için başvuruda bulunabilir.

Vakıfbank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank bayram kredisi 2018 yılında en çok rağbet gören kredi oldu diyebiliriz. Sunulan uygun faiz ve vade seçenekleri ile, kişiler Vakıfbank tarafından sunulan bu bayram kredisine odaklandı. Bu kredi senenin iddialı bayram kredileri arasında yer alıyor. Kısacası bayram kredisi çekmeyi düşünüyorsanız mantıklı bir seçenek olacaktır diyebiliriz. Vakıfbank bayram kredisi başvurusu buradan yapılabilmektedir. Bu ekranda sorulan sorulara sadece kimlik bilgileriniz ve aylık gelir miktarınız ile cevap verebilirsiniz.

SMS ile bayram kredisi veren Vakıfbank, aynı kredi için SMS ile başvuru olanağı da sunmaktadır. Bu şekilde başvuru yapabilmek için aşağıdaki örneği baz alarak SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

KREDI, TC kimlik No, Aylık Gelir yaz 5724′ gönder.

KREDI 11111111111 4200 –> 5724

(SMS ile Vakıfbank kredi başvurusu yapmanın bedeli, tüm operatörler taradından 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Bu faturanıza eklenecek veya bakiyenizden kesilecektir.)

Vakıfbank Bayram Kredisi Özellikleri

Bayram döneminde hayat kurtarır nitelikte sunulan bu kredi, birçok farklı özelliği bünyesinde bulundurmaktadır. Vakıfbank bayram kredisi sayesinde, hemen herkes bayramdaki ihtiyaçlarını görebilir. Bankalar, kredi verebilmek için şu dönemde ellerinden geleni yapacaklardır. Gerileyen sektör nedeniyle, şüphe duyulan kredi notları bile bu krediye başvurmak için hak kazanacaktır. Vakıfbank bayram kampanyası detayları şu şekildedir:

 • Kredi notuna göre düşük faiz uygulaması yapılmaktadır. %1,66 faiz oranından faydalanmak için 1850 ve üstü kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir.
 • Sigorta, en alt seviyeden maaş hesabı ve bir adet otomatik fatura ödeme talimatı kredinin şartları arasındadır. Kredi için otomatik ödeme talimatı verilmezse, faiz puanında 0,02’lik bir artış olacaktır.
 • Kredi tahsis tutarı, %0,5 olarak belirlenmiştir.
 • Sigorta ücreti ortalama 250 lira civarındadır.
 • Vakıfbank bayram kredisi bünyesinde farklı ödeme çeşitleri bulunmaktadır bunlar şu şekildedir:
  • Sabit aylık taksit
  • Sabit 3 ayda bir taksit
  • Artan aylık taksit
  • Azalan aylık taksit
  • Son taksit balon ödemeli (düşük taksit ödeyip, son taksitte toplu ödeme yapma hadisesi.)
  • 3 ay ödemesiz aylık taksitli
 • Kampanya için kefil şartı yoktur. Ancak banka, kefil tayin etme hakkına sahiptir.

Vakıfbank bayram kredisi özellikleri yukarıda yer aldığı gibidir. Esnek ödeme seçenekleri ve kredi notu uygun olanlara uygun faizler bulunmaktadır. Kredi notu düşüklere ise, yüksek faizli ve kolay onay verilen kredi fırsatı sunan bu kampanya için planlı ödeme detayları şu şekildedir:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir